Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

O.M.C. спирачни дискове?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    O.M.C. спирачни дискове?

    Здравейте, някой кара ли с такива дискове /предни/. При Hit-ko нямаше GRAF и си поръчах OMC вентилирани с накладки PERMAFUSE. Ако някой кара с такива, моля да сподели по - лоши ли са от GRAF. Благодаря!
    FIAT MAREA 1.9 TD 100 HLX

    #2
    Оптимал нямаше ли?
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Имаше OMC и някакви чешки. Предпочетох OMC. Защо, толкова ли са кофти? Карах предния ми пасат с OPTIMAL и не бях никак доволен.
      FIAT MAREA 1.9 TD 100 HLX

      Коментар


        #4
        itkvdpro написа:
        Имаше OMC и някакви чешки. Предпочетох OMC. Защо, толкова ли са кофти? Карах предния ми пасат с OPTIMAL и не бях никак доволен.
        Как не си взел ГРАФ-а Това е диска, да не говорим за накладките!
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Това, което четох във форума беше, че колегите са доволни от PERMAFUSE. Относно дисковете, във Варна не намерих GRAF и за това предпочетох да се доверя на Hit-ko, че ми писна от ментета.
          FIAT MAREA 1.9 TD 100 HLX

          Коментар


            #6
            Днес смених дисковете и накладките. Накладките бяха износени по диагонал, което не ми хареса. На дясното колело нямаше кабел за датчика за износване, това нормално ли е?
            FIAT MAREA 1.9 TD 100 HLX

            Коментар


              #7
              Да нормално е. Аз съм с барабани OMC и накладки Симер отзад. Ами 10000км не са мръднали
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                Те по принцип задните спирачки, още повече и барабанни, са подложени на много по-малко натоварване, така че е нормално за 10 000 километра да не са мръднали. Аз смених предните накладки преди 23 000 километра и въпреки, че дисковете ми са на границата на износването, още не са ги съборили напълно. Като ми пристържат, всичко ново.
                Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                Коментар

                Working...
                X