Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос? Моля за помощ....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос? Моля за помощ....

    Здравейте колеги, нов съм във форума, но искам да ви попитам нещо и ако може да ми дадете информация ще съм ви много много благодарен.Значи имам си аз ЕДНА ЛАНЧИЯ У10 турбо(бензин) по документи колата е ФИАТ ЛАНЧИЯ 834 Д, 1986 година.Та искам да ви попитам следното Нещо.Колата е ТУРБО бензин, обаче ми се развали турбото и искам да ви попитам ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ СЛОЖИ ТУРБО ОТ НЯКАКЪВ ФИАТ УНО ТУРБО от по-старите модели.ЗАХВАЩАНЕТО Е С 4 БОЛТА и е във формата на ромб(като на рено емблемата такава форма), та искам да попитам за информация за това нещо, дали може да стане и дали има някъде където да продават това ТУРБО и на Каква ЦЕНА.Благодаря предварително.
    Fiat Punto 55 SX 1.1mi

    #2
    По-старите модели на Uno turbo са с турбо Ihi, а по-новите модели с турбо Garret T2, не знам твоята Y10 с какво турбо е, трябва да го провериш.
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

    Търси се..

    Коментар


      #3
      Значи колега малко съм се заблудил с 3 болта е турбото. мисля че е garrett t2, ето като на този линк е СЪЩОТО http://www.mercadolibre.com.ar/jm/im...0_5383.jpg&v=P ако знаеш откъде мога да го намеря и на каква цена ще съм ти адски благодарен.
      Fiat Punto 55 SX 1.1mi

      Коментар

      Working...
      X