Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си стиснем ръцете в името на една обща идея

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да си стиснем ръцете в името на една обща идея

    Mitko написа:
    Нека направим хубав празник и да се поучим от грешките си.
    Пожелавам ви го ... по описани в по предни постове аз и z няма да сме в Долан Баня ..... за което наистина съжеляваме .... но такова е положението ........А догодина дано сте се поучили от грешките си и дано да решите да се вслушате и в мнението на хората извън София ....Приятен и весел ИТАЛФЕСТ 2005 !!!!!!!!!!p.s. Мите .... не се чуствай гузен с нищо ....
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #2
    Re: Да си стиснем ръцете в името на една обща идея

    Mitko написа:
    ...... Нека направим хубав празник и да се поучим от грешките си.....
    Именно- това е. Да направим хубав празник - да се поучим (все пак в втори фест) и всеки следващ да е по-хубав :D
    Alfa Romeo 145 1.8 Twin Spark -Ех, 156 SW 2,4 JTD -Ех
    Alfa Romeo 164 Super 2.0 Тwin spark
    Alfa Romeo 155 Super 2,5 V6
    Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24v
    MB CLK - 430 V8

    Коментар


      #3
      много правилно!поздравления за решението!!!
      Lancia Dedra SW Integrale
      Powered by BRC
      Grande Punto 1.9Multijet

      Коментар


        #4
        Тази година допуснахме всички някой грешки при организацията...но след проведения разговор вчера мисля, че за напред тези грешки ще бъдат изчистени.Радвам се, че успяхме да се разберем.
        www.clubalfaromeo.com

        Коментар


          #5
          ...

          БЪРЗ ОФ-ТОПИК АМА Я ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ http://info.datacom.bg/tarantul/my_t...ite%20dove.mp3

          Коментар


            #6
            Ами...малко съм гузен от това че се позагубих малко последните месеци, дори повечето сигурно не ме и познават, но.....искам да си изкажа мнението като човек, отдавна присъстващ в редиците на ФИАТ, в началото дори и в ЛАНЧА и най-вече като един от присъстващите на миналогодишния ИТАЛФЕСТ........това беше едно уникално по рода си събитие, естественно със задължителните си грешки като за начало на всяко едно мероприятие, със невероятен дух, със страхотна емоция...и всичко породено от любовта към любимата марка, кола и т.н.....уверявам ви че хората, който дойдоха само за да опънат по някоя и друга бира, бяха единствено служителите в комплекса, където бяхме отседнали. Всички помнят навярно притесненията от сутринта преди сбора на колите.......е- нали си спомняте колеги, за нула време паркинга се напълни....спомням си че МариоБГ до последния момент се притесняваше че събитието се проваля, заради малкото коли няколко часа преди началото......Колеги.....коментарите за феста в никакъв случай не са излишни, но отрицателните емоции май бяха в повече. Естествено е да има и сърдити, но аз съм напълно уверен че дори и Русев /здрасти братчед/ от Русе, който все още не е собственик на ФИАТ ще бъде доволен, ако присъства на това уникално събитие. Направи ми впечатление че всички, които се изказаха отрицателно за мястото на феста са хора, който не са били на предишния......и си залагам главата, че след като се приберат по родните си места, дори няма и да се сещат колко пари са дали, колко им е струвало и т.н......ще се приберат с натрупани огромни положителни емоции, нови приятелства.......не искам да дразня никой, не искам да обиждам никой, но колеги....бившата ми съпруга, която навивах два месеца за този фест и която буквално под обстрел заведох там / предполагам, че защото дъщеря ни искаше да дойде де...!!!!/ беше доволна, макар че и представа си нямате какво ми струваше да я убедя....а малката беше в такъв възторг, особенно от това, че тегли томболата.......Не знам какво са организирали от Алфа, не знам и какви са били и предварителните уговорки, ако въобще е имало такива, но знам едно.....миналата година минахме над 250 клм. за да бъдем там, с малки деца, а тази година и с бременни половинки, но........пак ще бъдем там....и знам със сигурност , че дори и половината от тези, които сега гласуват "против", ще бъдат доволни и впечатлени, ако все пак по някаква причина успеят да дойдат...Защото ето това е духа, това е обичта към марката и най-вече уважението към хората, с които си бил неразделен през последните години...............Съжалявам за патетичния тон на изказването ми, НО АЗ БЯХ ТАМ и знам какво е да си част от всичко това...Поздрави!!!

            Коментар


              #7
              Адски си прав, колега. Надявам се всички, които прочетат поста ти, да се замислят и да дойдат. Аз също бях там миналата година, макар да не можах да взема участие в организацията. Искам да призова всички - ако трябва, комбинирайте се по няколко човека в кола, макар да знам, че всеки иска да покаже своята кола там. По-важното е да дойдете и да участвате. Както беше написано, атмосферата беше невероятна - макар и като за първи път. Надявам се на 08.10.2005 да ви посрещна така, както на снимката от миналата година - чакаме ви !!!

              Коментар

              Working...
              X