Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем след смяна на горивен филтър на типо 1.4i.e

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем след смяна на горивен филтър на типо 1.4i.e

    здравейте,купих си горивен ф-р и ми го смениха в един сервиз на ъгъла на а. стамболийски и к. величков (до сградата на Нипроруда) и оттогава на бензин я няма никаква - като засиля на газ и мина на бензин, колкото повече натискам педала на газта, толкова повече спира колата. в началото си мислех, че трябва така да покарам малко"да я продухам", но няма никакво подобрение. На "майстора" му казах, че нещо не е наред след смяната, а той ми се прави на разбирач, че не можело да бъде от смяната на ф-ра и т.н. На всичкото отгоре след като отидохза рекламация тази сутрин, шефа на сервиза ми каза да изчакам да дойдат "майсторите", чаках повече от половин час и после ми казаха да отида друг път, че в момента нямали свободно място вътре в сервиза....Аз все си мисля, че или е обърнал ф-ра наобратно, или е прищипал горивопроводите някак си...Дайте ми някакъв съвет, pls!

    #2
    Re: проблем след смяна на горивен филтър на типо 1.4i.e

    pipenchev написа:
    здравейте,купих си горивен ф-р и ми го смениха в един сервиз на ъгъла на а. стамболийски и к. величков (до сградата на Нипроруда) и оттогава на бензин я няма никаква - като засиля на газ и мина на бензин, колкото повече натискам педала на газта, толкова повече спира колата. в началото си мислех, че трябва така да покарам малко"да я продухам", но няма никакво подобрение. На "майстора" му казах, че нещо не е наред след смяната, а той ми се прави на разбирач, че не можело да бъде от смяната на ф-ра и т.н. На всичкото отгоре след като отидохза рекламация тази сутрин, шефа на сервиза ми каза да изчакам да дойдат "майсторите", чаках повече от половин час и после ми казаха да отида друг път, че в момента нямали свободно място вътре в сервиза....Аз все си мисля, че или е обърнал ф-ра наобратно, или е прищипал горивопроводите някак си...Дайте ми някакъв съвет, pls!
    ами или рекламация да си оправят бакиите или друг майстор да я погледне а най добре ако имаш канал си я виж сам то на филтъра си има стрелка на къде трябва да върви горивото
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Ами и аз мисля като теб,просто смени сервиза явно там са пълни некадърници.
      FIAT Coupe

      Коментар


        #4
        Re: проблем след смяна на горивен филтър на типо 1.4i.e

        Коментар


          #5
          Да, става въпрос точно за сервиз Хеед91. Преди известно време регулирах ходова част там и останах доволен, но явно не всички там са майстори..Явно ще ходя на друг сервиз да я погледнат...Благодаря за съветите!

          Коментар


            #6
            отидох в DKV и там се оказа, че се е прецакала бензиновата помпа. Явно по някаква случайност се е случило едновременно със смяната на горивния филтър (който беше сменен правилно). Въпреки това отношението към проблема на майсторите от Хеед91 ми се стори непрофесионално .

            Коментар

            Working...
            X