Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Реклама във форума от Гугъл Адсенс

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Реклама във форума от Гугъл Адсенс

    Колеги,продължаваме с усилията си за подобряване на форума. Опитваме се да подобрим само-финансирането му за да разполага с някакви парични средства.Това ще ни позволи да осъществим и други инициативи за неговото популяризиране - както безплатните стикери например.За целта най-долу в дъното на форума (под цялото му съдържание) поставяме рекламен текстов банер от Гугъл Адсенс.Избора на рекламодатели в него става от системата на Гугъл съобразявайки ги със съдържанието на форума.Заплащането за рекламите става както за брой импресии, така и за кликване върху рекламен линк.Всички събрани средства ще бъдат отчитани публично във форума, както и целите за тяхното разходване.Надявам се нововъведението да не затрудни никой с ползването на форума.Ако някой има проблеми касаещи рекламния банер, моля да ги сподели в тази тема.

    #2
    А не може ли да се направи да работи като линк - да се отваря нов прозорец като клекнеш върху него...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      При мен точно така работи. Ако кликна върху линк от банера ми се отваря в нов таб/прозорец.Новият прозорец се селектира да е активен и затова виждате него. След затврянето му би трябвало да се покаже страницата на форума - там където си кликнал.

      Коментар


        #4
        При мене се отваря в същия прозорец и като го затвориш - затваря се и форума - да не е от настройките на уйндоуса, че скоро ми смениха компа в раобтата и не съм го ръчкал, че няма време...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Ще проверя довечера как е положението при Windows.

          Коментар


            #6
            След тест на компютър с WindowsXP установих че настина рекламата се отваря в същия прозорец.Решението ако някой иска да прегледа сайта на рекламодател е преди да натисне с мишката върху линка да задърши клавиша "Shift"Така той се зарежда в нова страница.Или да ползва бутона "Back" за да се върне обратно във форума.Гледайки обявите доста от тях са с насоченост към автомобилите и са от България, така че дори са интересни

            Коментар


              #7
              ilkor написа:
              След тест на компютър с WindowsXP установих че настина рекламата се отваря в същия прозорец.Решението ако някой иска да прегледа сайта на рекламодател е преди да натисне с мишката върху линка да задърши клавиша "Shift"Така той се зарежда в нова страница.Или да ползва бутона "Back" за да се върне обратно във форума.Гледайки обявите доста от тях са с насоченост към автомобилите и са от България, така че дори са интересни
              Или да чукне на линка с десен клавиш и да избере "Open in new window" / "Отвори в нов прозорец" !
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                Re: Реклама във форума от Гугъл Адсенс

                ilkor написа:
                За целта най-долу в дъното на форума (под цялото му съдържание) поставяме рекламен текстов банер от Гугъл Адсенс.Избора на рекламодатели в него става от системата на Гугъл съобразявайки ги със съдържанието на форума.
                Идеята е добра, ама нали щяха да са само текстови банери, защо на моменти са някакви шарении - мене лично много ме дразни тази рекламата на сайта koe-kak.com. До гуша ми е дошло от разни мигащи и светкащи рекламни гадости
                http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                FIAT БРАВО 1.2 16v
                ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                Коментар

                Working...
                X