Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам перфектен Fiat Croma ПРОДАДЕНА!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам перфектен Fiat Croma ПРОДАДЕНА!

    FIAT Croma 1993г, 111 000 км, 2.0 Turbo (бензин) ABSo Бордови компютърo Хидравлика на волана и спирачкиo 5 степенна ръчна скоростна кутия (задна скорост със звукова сигнализация)o Светлини Philips Blue vision + двузонални халогенни фаровеo 4 дискови спирачкиo Бежов кожен салон от естествена кожаo 4 електрически стъкла;o Електрически огледала с подгряване;o Алармаo Централно заключванеo 2 имобилайзераo Автоматично вдигане на 4те стъклата при заключванеo Климатроникo Алуминиев пакет - педали, прагове, скоростен лост, ръчна спирачка (Pilot Italy)o Светлини в купето със забавано гасенеo 4 чисто нови алуминиеви джанти BSA с нови летни гуми Kumho Exсta 205/50/15o 4 железни джанти с тасове и отлични зимни гуми Semperit Ultra Grip195/65/14o Резервна гума с оригинална алуминиева джанта.o Хромиран ауспухo Спойлер FK Automotive + 3та стоп светлинаo Затъмнени задни стъклаo Ски и сърф баражник NEUMAN оригинални омекотителиo Радио/CD/MP3 Panasonic с дистанционно управление и 4 колони Pioneero Задна кора от черна кожаo Преден и заден подлакътникo Регулируеми предни седалки във височина и лумбалноo Датчик за външна температураo Отопляемо задно стъкло и задна чистачкаКолата е в отлично състояние и напълно обслужена във FIAT сервиз (Vantotrade), нов акумулатор FIAM.Колата има пълно автокаско, гражданска отговорност и платен годишен данък.Цена: 4300 лв., коментартел.: 0888/674-010
    Прикачени файлове

    #2
    Много накичена ... Иначе са уникални тея коли. Много мисля да бартеросам Темпрата за 1 такава Така и така харча 15 литра газ за 100 километра, дали 15 и ли 17 ... :D

    Коментар


      #3
      17...това е непосилен разход за тази Croma...на много хора не им се вярваше, но разхода и е мноооого по малък...е вярно че аз подъражам в перфектно састояние и всичко е ново..но и карам само със Shel V Power Racing (100 октана)Поздрави!

      Коментар


        #4
        Снимки на интериор.....ако не ти представлява трудност

        Коментар


          #5
          Това чудо колко конски сили е 150,151 или 155?
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Утре ще пусна снимки на интериора, че имам проблем с фотоапарата...Конските сили са 150Поздрави!

            Коментар


              #7
              Обещаните снимки...Поздрави!
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                колега, а само джантите продаваш ли?

                Коментар


                  #9
                  ако някой я купи и не иска джантите...ще ги продам отделно :D

                  Коментар


                    #10
                    аз съм първи за джантите :D

                    Коментар


                      #11
                      Корекция в цената....вече е 4000 лв...като опцията за коментар си остава

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15

                              Коментар

                              Working...
                              X