Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Централно заключване без машинките

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Централно заключване без машинките

    Продавам централно заключване без машинките. Цена 40лв.Снимки по-късно.
    Bravo 1.6 16V 103

    #2
    и кое му продаваш на това централно, след като ги няма машинките То една машинка за централно е между 5 и 10 лева /според зависи откъде ще я купиш /, а модула за управлението им на който ти викаш централа е не повече от 10 лева. Та какво значи продаваш - налъм без каишка, на който му лисва дървената част и гвоздейчетата. ли
    ФИАТ БРАВО 1.4-ГОЛЕМИЯ МОТОР

    Коментар


      #3
      Нямам зор да набутвам някого. Мен ме набутаха с това централно като ми казаха, че е аларма, а аз даже и не погледнах. Но какво точно му продавам - кабелите, централата и двете дистанционни, ще пусна снимки и ако на някой му трябва ще се договорим за цената - аз знам, че алармата с поставянето струва 115 лв. във Варна и надали има по-евтино, а на тея джаджи не знам цената. Тъй, че пак казвам целта ми не е да се подигравам и да набутвам някого, ако на някой му трябва да драсне един ред, ако ли не ще си го пазя за следващата кола. Пък и доста фиати си имат машинки по вратите - така че примерно, ако някой си го вземе това централно за 40 лв. и някой му го постави за 20 лв. има централно, алтернатива на алармата на половин цена.
      Прикачени файлове
      Bravo 1.6 16V 103

      Коментар


        #4
        колега ,защо просто не писа че продаваш модул за централно с дистанционно управление.А аларма можеш да сложиш и за 90 лв тук във Варна.
        ФИАТ БРАВО 1.4-ГОЛЕМИЯ МОТОР

        Коментар


          #5
          Добре.Продавам модул за централно с 2 дистанционни и кабелите с найлоните. Цена - по желание на търсещия- ТАКА УДОВЛЕТВОРЯВА ЛИ ТЕ КОЛЕГА. Имам си хабер аз, че се казва модул за централно. На мен ми е излишно - ако има желаещи да се обаждат. И къде слагат за 90лв. аларми във Варна - просто за информация.
          Bravo 1.6 16V 103

          Коментар


            #6
            до завод Дружба, примерно - софийски аларми. Друг вариант е ул "Скопие "№2 - мисля че те са дистрибуторите на "софиянките", трети вариант е Орак и не знам още колко фирми има в града. Вземи, че се поразтърси малко де . А и да не забравя има магазини като Конрад, Гарвана автокомплект и т.н където са по 40-50 лв. и отиваш в някой сервиз да ти я сложат за още толкова :D :D :D ....Капиш. Толкоз по темата от мен, че май заспамихме много.
            ФИАТ БРАВО 1.4-ГОЛЕМИЯ МОТОР

            Коментар

            Working...
            X