Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-дребният от Фиатските форуми дръпна по пейдж ранк...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Най-дребният от Фиатските форуми дръпна по пейдж ранк...

    Макар да съм така да се каже, "от другия лагер" на безмислената фиатска война, искам да споделя и тук едно интересно явление. Както е известно, скоро след като този форум се отцепи от другия и си регна ново име, същото направих и аз с фиат-бг.еу. По този сайт само в началото се прави нещо, след това го оставих да си цъка сам и е предимно пълен със спамерски постове. Какво беше учудването ми обаче, когато днес му проверих пейдж ранка и той се оказа 4! На .org е 1, а на .com адрес е 3.Както се казва - неведоми са пътищата гугълски. Теоретично, ако сега кача трети клонинг на форума на този адрес, би трябвало да излизам в Гугъл преди другите 2!Ха-ха-ха...Мога да прекарам и вас и приятеля ми Фюреро...

    #2
    И какво ще постигнеш! Ако си мислиш, че всички тук или в другия форум ще минат в твоя жестоко се лъжеш!Не е въпроса колко е разпространен форум-а, а каква работа ти върши!
    Lancia Lybra 2,4JTD '03
    Фиат Браво 1.9TD75 '97
    Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
    Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

    Коментар


      #3
      Че си луд, луд си, но днес ме развесели!
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Добри, важното че този факт те прави горд! Учудвам се колко малко му трябва на човек да е щастлив.И можеш да добавиш към всичките си проекти и този - "администрация на най големия фиатски форум в България".Остани си със здраве и все тъй полезен на обществото!

        Коментар


          #5
          Re: Най-дребният от фиатските форуми дръпна по пейдж ранк :-

          dobri2 написа:
          Макар да съм така да се каже, "от другия лагер" на безмислената фиатска война, искам да споделя и тук едно интересно явление. Както е известно, скоро след като този форум се отцепи от другия и си регна ново име, същото направих и аз с фиат-бг.еу. По този сайт само в началото се прави нещо, след това го оставих да си цъка сам и е предимно пълен със спамерски постове. Какво беше учудването ми обаче, когато днес му проверих пейдж ранка и той се оказа 4! На .org е 1, а на .com адрес е 3.Както се казва - неведоми са пътищата гугълски. Теоретично, ако сега кача трети клонинг на форума на този адрес, би трябвало да излизам в Гугъл преди другите 2!Ха-ха-ха...Мога да прекарам и вас и приятеля ми Фюреро...
          Бегай да си пиеш хапчетата преди да е станало късно и да се самоубиеш пред компютъра си
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #6
            Няма ли кой да му викне на този СПЕШНА И НЕОТЛОЖНА ПСИХИАТРИЧНА ПОМОЩ!?
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              Както забелязвам, въпреки всички оплювки тук, постижението ми очевидно се признава от собствениците на този форум. С цел да си вдигнете пейдж-ранка, се постнали линк към себе си в световно неизвестния ми форум. Халлал да ви е. Няма да го махам...

              Коментар


                #8
                Добри, собственик има един друг форум - несменяем Дреме ми за пейдж ранга. По важното е че имаме уверен ръст на реални потребители - благодарение на тях форума върви напред.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=20847
                когато днес му проверих пейдж ранка и той се оказа 4! На .org е 1, а на .com адрес е 3
                Още в предния пост мислех да те поправя ... явно тези числа са важни за теб - тогава научи се как се взимат реалните, че да не се излагаш.Правилните са 4, 3, 2 в реда който си ги подредил - факт

                Коментар

                Working...
                X