Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам ел. игра "Ну,погоди"!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам ел. игра "Ну,погоди"!

    Купувам ел. игра "Ну,погоди", руските от едно време,дето вълка събира яйца с кошница. Давам добри пари!

    #2
    Имам 2 такива - една е с вълка и яйцата, а другата е с ловец стреля по гъски - на същия принцип - вместо яйца има гъски. Ама тази техника вече е натрупала толкова емоционална стойност, че ще трябва доста добри пари да дадеш...За какво ти е по принцип. Нещо чарковете в колата ли могат да се монтират. Питам не от любопитство, а защото не помня добре, но едната от игрите май е в разглобено състояние от времето, в което се опитвах да изучавам електронната техника чрез нея.
    Добри Божилов
    www.komentari.com

    Коментар


      #3
      Нищо общо с колата, просто искам такава игра. Конкретно за вълка с яйцата става въпрос. Каква цена искаш?

      Коментар


        #4
        Имам такава игра

        Имам обади се или пиши 0888968263

        Коментар


          #5
          хахаха - лелее къде ме върнахте в детството - и аз имах подобна, само че с рали и едни формули на един ляв завой с три ленти дето само скороста и трафика ставаха по големи
          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

          Коментар


            #6
            niko_ymn написа:
            хахаха - лелее къде ме върнахте в детството - и аз имах подобна, само че с рали и едни формули на един ляв завой с три ленти дето само скороста и трафика ставаха по големи
            Тази беше мания! Но съветските едно време си бяха чудо на техниката. Няма да забравя, как един съученик се върна от СССР след една ваканция, носейки в даскалото играта с водолаза и откопода! Това бе първата електронна игра, която видях! Първата джобна игра. А иначе на Църна маса бях джиткал на Pacman и едни парашути дет требеше да ги целиш Pacman-a бе с много яка форма, като холна маса. Взимаш едно столче сядаш, гепваш джойстика и action!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              и аз имам такава с яйчицата и Вълкаа имам и Весьолъй Повер - тфа де играта с готвача = култово руско произведение на изкуствотоно наистина не съм сигурен че искам да се разделя с тях
              Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
              Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

              Коментар


                #8
                стари но златни са еи и аз да си намеря 1.....
                Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                Коментар


                  #9
                  DiStefano написа:
                  и аз имам такава с яйчицата и Вълкаа имам и Весьолъй Повер - тфа де играта с готвача = култово руско произведение на изкуствотоно наистина не съм сигурен че искам да се разделя с тях
                  и аз имам такива,но тази с готвача като малак я бях истървал отвисоко и счупил дисплея,ей много салзи пролях тогава,голяма мания си беше,но тази с вълка още си я пазя

                  Коментар


                    #10
                    И аз имах 3 - Една с яйцата, тая с готвача, и една с летяща чиния, дето я обстрелват от 4 страни и ти трябва да я отбраняваш. Култова съветска техника, ама знам ли в кой кашон на тавана е отишла

                    Коментар


                      #11
                      малко оффтопик и от мене.Яйцата да... Така и неможах да мина 800 точки. Просто нервите ми неиздържаха и я засилих..но за нещастие умерих ръба на раклата с дисплея и се прецака. Много съжелявах но уви....
                      Fiat Punto 1.7TD

                      Коментар


                        #12
                        Вижте тук:http://72.14.203.104/search?q=cache:...d=1&lr=lang_bg :D
                        Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                        Коментар


                          #13
                          И аз да се пофала

                          А аз си намерих филмите "Ну погоди" на DVD. Голяма мания.
                          Lupo - The Monster
                          Е83 3D

                          Коментар


                            #14
                            Re: И аз да се пофала

                            geo_g написа:
                            А аз си намерих филмите "Ну погоди" на DVD. Голяма мания.
                            ооо, аз видео-касетата я знаех на изуст
                            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                            Коментар


                              #15
                              М леле що рев беше за тия игри 1 време имах почти всичките вълка,ловеца,готвача,летящата чиния и ралито мися че имаше още 1 а да и тая водолаза :D Ех времена
                              Cupra Fr

                              Коментар

                              Working...
                              X