Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам проблем с работата с форума, само при мен ли е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам проблем с работата с форума, само при мен ли е?

    От няколко дни влизам във форума, както обикновено от Favorites, и след първото кликване на който е да е линк вътре във форума, на адрес-бара ми се изписва ip адрес, вместо fiat-bg.org/forum/......... , и като погледна във форумите, всички теми и форуми ми излизат като прочетени, и много гадно че не мога да видя направо кои са най-новите мнения, от стрелкичката пред темата, защото такава няма, ами трябва да вляза в темата и да търся мненията по дата и час. Трих Cookies, да не би нещо в тях да се е сбъгясало, ама няма ефектСамо при мен ли е така, или проблемът е генерален и предстои разрешаването му, да изчакам?Съжалявам, но и долния линк е минал в графата "Прочетени" и изобщо не съм разбрал за тази тема. Благодаря!Темата е преместена в подходящия раздел. Модераторски екип на fiat-bg.org.

    #2
    http://213.240.251.70/forum/viewtopic.php?t=21199

    Коментар


      #3
      Това е съвсееем нарочно. Сега го оправих, просто се притеснявах че ще има хора, които нама да могат да влизат ако в основата е айпи а не адреса. Би трябвало вече да не трябва това.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        От няколко дни , може и от повече да е, забелязвам следното: Влизам във форума, и почвам поред да отварям стрелкичките пред темите които значат "има нови мнения" , дето ме прехвърля направо на новите. Да речем че в някое мнение е цитиран линк пак от форума към друга тема. Съответно тя се отваря в нов прозорец. Ако другата тема е от 2 или повече страници, докато я прегледам, за да вляза в час, минавам през страниците, т.е. цъкам в новия прозорец. Когато го затворя, и продължа да чета в първия, ок, но когато вече изляза от темата, и искам да премина на следващата с "нови мнения" , откривам че всеки един форум и всяка една тема ми изглежда като "Прочетена" , все едно не съм се логнал. Обаче все още си стоя логнат, явно не е това проблема. Или все едно да си рестратирам компютъра, и като отворя форума, пак всичко е "Прочетено" но това вече е ясно защо. По-интересно ми е защо другото се получава? Дали някой има подобен проблем, или нещо при мен не е наред? Сега като затворя , ще изтрия всички видове куки, всякакви временни неща, да видим дали пак ще е така утре.

        Коментар


          #5
          И при мене се получава,но не мога да намеря закономерност за сега,някой път е като прочетена,друг път си е наред.
          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

          Коментар


            #6
            При мен е така - отворя ли нов прозорец и да цъкна в него - все едно куките се зануляват и ми дават всичко като прочетено, и после стария прозорец работи с новите куки и пак всичко ми е прочетено. А пък аз се чудя как така прочетох всичко за части от секундата

            Коментар


              #7
              Колеги, ще ви предложа "моя" метод за четене на форума. Изпитано работи при мен и ако ви допадне няма да пропускане нови теми.След като отворя началната страница натискам бутона "Вижте всички актуални мнения" като го отварям в нов прозорец или таб.После отварям този просорец със новите мнения и гледам колко броя са. Ако са под 30 се връщам в първия в който е индексът на форума и натискам бутона "Маркирай като прочетени всички форуми". Така запазвам всички непрочетени мнения и мога да си ги чета после колкото време искам без опастност да се загуби нещо. Важно е само прозореца със списъка на непрочетените теми да не се затваря а те да се отварят в нови прозорци.Ако при първоначалното натискане на "Вижте всички актуални мнения" в прозореца има повече от 30 теми те са разделени на отделни страници. Превъртам тази страница докато видя списъкът със страниците (най долу) и отварям всяка една в нов прозорец. Веднага след това се връщам в индекса и маркирам всички теми за прочетени.Добре е между натискането на двата бутона да има малко време за да не се пропуснат постове публикувани между натискането им.И вече може пак да си отваряте всички непрочетени теми в нови прозорци.Не знам дали успях да го обясня добре. Ако не ясно може да направя упътване с картинки.

              Коментар


                #8
                А при мен има друг проблем...От почти седмица немога да гласувам за форума.Когато и да кликна,все ми пише ,че съм гласувал в последните 24 часа

                Коментар


                  #9
                  Така както писах че ще направя - да изтрия историята и кукитата, нещата сега са наред, имам по 2-3 прозореца с форума, и като цъкам в другите, в първия новите мнения си остават нови. Значи засега всичко е точно и нямам проблеми с работата с форума.

                  Коментар


                    #10
                    Ето пък за този проблем съм се заканил от цифра време да го споделя и пак да питам дали е само при мен:Натискам търсене горе вляво. Пиша примерно "потене на стъклата", и натискам ентер. Излизат разни резултати. Не ме кефят, не съм открил това което търся. Натискам пак търсене пак горе вляво. И пиша примерно "фабричен дефект изпотяване". И ми се появява ето такова - нито резултати нито нищо. Едно празно такова. Това става с какви ли не думи, напоследък с дебитомер ми се случи, преди малко с "таланти".... абе с думи които поне веднъж са писани във форума. На какво се дължи това, дали е само при мен? ИЕ 6.0, XP SP2, кукита разрешени, настройката "Проверка за нови версии на страниците" която е в Tools -> I-net options -> General -> Temp. i-net files -> Settings , е настроено на автоматично. не знам дали има значение. Защо така ми излиза?
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #11
                      Google търсене във форума

                      Коментар


                        #12
                        ogi28b написа:
                        Ето пък за този проблем съм се заканил от цифра време да го споделя и пак да питам дали е само при мен:Натискам търсене горе вляво. Пиша примерно "потене на стъклата", и натискам ентер. Излизат разни резултати. Не ме кефят, не съм открил това което търся. Натискам пак търсене пак горе вляво. И пиша примерно "фабричен дефект изпотяване". И ми се появява ето такова - нито резултати нито нищо. Едно празно такова. Това става с какви ли не думи, напоследък с дебитомер ми се случи, преди малко с "таланти".... абе с думи които поне веднъж са писани във форума. На какво се дължи това, дали е само при мен? ИЕ 6.0, XP SP2, кукита разрешени, настройката "Проверка за нови версии на страниците" която е в Tools -> I-net options -> General -> Temp. i-net files -> Settings , е настроено на автоматично. не знам дали има значение. Защо така ми излиза?
                        Връщай се на индекса и след това пак "Търсене" ...

                        Коментар


                          #13
                          Това се получава отвреме навреме, според мен е от натоварването, не можах да разбера друго.При повторно търсене си работи...но дразни .
                          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                          Коментар


                            #14
                            Не би ли могло под FIAT ФОРУМ България Форуми >> ...... да се постави един текстов линк: ФФБ Google Search?Мисля, че тогава ще отпаднат всички въпроси по повод търсенето и ще бъдат улеснени потребителите.
                            Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                            Коментар

                            Working...
                            X