Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: Hertz EV 570 СНИМКИ !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: Hertz EV 570 СНИМКИ !!!

    Скоро ще се разделям с Фиата и си свалям музиката за др. автомобл(този ще остане на бащата)Та по твмата:Продавам комплект Херц EV 570Към двата басови говоритела си има и филтри!Свирят перфектно, нямат никакви забележки!Цена 85лв.Ако има заинтересовани на ЛС Говорителите пасват във вратите на Браво;Брава;Мареа и на новите Фордове са такива 5x7
    >>JDM<<

    #2
    ами към тях няма ли и "пищялки"? иначе принципно ме интересуват.
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #3
      charlie написа:
      ами към тях няма ли и "пищялки"? иначе принципно ме интересуват.
      Без пищялките са, то затова и цената е такава
      >>JDM<<

      Коментар


        #4
        ами дай ги и пищялките и промени цената?
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #5
          charlie написа:
          ами дай ги и пищялките и промени цената?
          Ми нямаги в мене иначе закво ми са
          >>JDM<<

          Коментар


            #6
            Ако ги запазиш до коледа ще ги взема. Че до тогава нямам път към Пловдив съответно Първомай
            Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

            Коментар


              #7
              noriaga написа:
              Ако ги запазиш до коледа ще ги взема. Че до тогава нямам път към Пловдив съответно Първомай
              Ми какво да ти кажа, те си стоят на бащата в колата и са ми най-малкия проблем.Обявата ми е пусната само тука и затова следи темата.Почти съм сигурен, че ако я пусна в Тунинг форума и ще ги отнесат но за сега няма да ги пущам там, щото евентуално за сериозна продажба ще мисля след нова година(ще ми трябват пари за нова музика за др. кола)
              >>JDM<<

              Коментар


                #8
                rollin написа:
                noriaga написа:
                Ако ги запазиш до коледа ще ги взема. Че до тогава нямам път към Пловдив съответно Първомай
                Ми какво да ти кажа, те си стоят на бащата в колата и са ми най-малкия проблем.Обявата ми е пусната само тука и затова следи темата.Почти съм сигурен, че ако я пусна в Тунинг форума и ще ги отнесат но за сега няма да ги пущам там, щото евентуално за сериозна продажба ще мисля след нова година (ще ми трябват пари за нова музика за др. кола)
                Ок към 20-ти тоя месец ще ти пиша. Ако не си ги продал до тогава ще ги взема
                Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                Коментар


                  #9
                  Колега каква е разликата с тея - твоите по-мощни ли са? http://www.kkelectronics.com/product...ct_id=09012714
                  Bravo 1.6 16V 103

                  Коментар


                    #10
                    koleca написа:
                    Колега каква е разликата с тея - твоите по-мощни ли са? http://www.kkelectronics.com/product...ct_id=09012714
                    ESK 570Модел Hertz ESK 570Пикова мощност 200 WattНоминална мощност 100 WattФабрично включен отделен crossover 3.5kHz - 6/12dBРазмер на нискочестотния говорител 5" на 7" (12.5см. на 17.5см.)Размер на високочестотния говорител 20мм.Честотен диапазон 60Hz - 23kHzЧувствителност 91dB SPLECX 570Модел ECX 570Размер 5"x7"Пикова мощност 140WattНоминална мощност 70 WattЧувствителност 91dB SPL Честотен диапазон 60 - 21 000 Hz
                    >>JDM<<

                    Коментар


                      #11
                      Нова цена80лв и поемам куриера!Първо виждаш - после плащаш!Говорителите са без грешка!
                      >>JDM<<

                      Коментар


                        #12
                        Стават ли за вратите на мареата и трябва ли и още нещо да купувам като фланци-адаптори и т.н.?
                        KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                        Land Rover Discovery 2.5TD '94
                        EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                        EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                        EX: Fiat Regata 1.7D '84

                        Коментар


                          #13
                          Scorpion_BV написа:
                          Стават ли за вратите на мареата и трябва ли и още нещо да купувам като фланци-адаптори и т.н.?
                          Това е точния размер дето е във вратите на Фиатите!(5х7)Колоните бяха сложени във вратите на моята Мареа.Не са нужни икакви фланци
                          >>JDM<<

                          Коментар


                            #14
                            Цената се коментира.Утре ще гледам да добавя и снимки, да видите за какви красавци иде реч
                            >>JDM<<

                            Коментар


                              #15
                              >>JDM<<

                              Коментар

                              Working...
                              X