Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Признаване на изневяра чрез писмо до жената

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Признаване на изневяра чрез писмо до жената

    Нормално ли е? Това искам да ви питам. По-долу ви поствам и писмото."Скъпа ми Евдокийо,Помниш ли, когато преди 3 години аз, вече безработен инженер-авиоконструктор, ти казах, че ще се кача в планината да паса овце. Ти ми изсумтя одобрително.Толкова време мина, очите ти не съм виждал. Писма ти пиша и ги пращам по Гьоре Лудото, дори не знам дали ги получаваш, а от теб ни вест ни кост.И пари ти пращам по него. Получи ли ги? Или новия уокмен на Гьорето е с мои пари?Сещаш ли се, когато се роди едно агънце преди две години и го кръстих на теб - Евдокия. Вече е голяма и красива овца. Не ме гледай така. Да, красива е. От три години човек не съм виждал. С изключение на Гьоре и на чорбаджията ми.Евдокия е красива. Дори красиво гледа. Тя ми е сега най-близкото същество. Не ме вини, скъпа ми съпруго. Аз я къпя. Не мирише като другите. Съблазни ме тя. Аз бях безсилен. Беше красиво. Усещането беше, беше... абе помниш ли, като си купихме Жигулито? Е, нещо такова!Реших, че повече не мога да живея в лъжа и затова ти признавам за моята връзка с нея. Е, естествено всяка връзка си има кризи. Веднъж бях задрямал, подпрян на един пън. Събуждам се и гледам коча връз Евдокия. Сви ме корема, гърлото ми се степа. Мамито му й коч! Бих го с гегата 3 дни наред кога го видя. Цяла нощ след това седях на колене пред Евдокия и я питах "Защо??? Как можа? Какво ти липсваше?". Плаках, а тя яде и преживяше. След това със злоба я любих. Няколко пъти. По това тя ми напомня за теб. И ти и тя можете да ядете дордето правим секс.Не ме съди.Твой... и неин Захарий"Та това е писмото. Или мислите, че по-нормално и джентълменско и честно бе да й го кажа в очите. Сън не спа дали съм постъпил правилно: с писмо или в очите?

    #2
    Никакво признаване - отричай до дупка.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар

    Working...
    X