Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

дигнаха ми типото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    дигнаха ми типото

    само се оплаквам няма нужда да отговарятеснощи около 18 часа паркирах до халите на екзарх йосифслед един час колата я нямареших че са паяците и отидох да си я търся (не я вдигат за първи път)да - ама нетам я нямашекиснах до късно в трето районно я пускам за издирванемного ще да са били гладни тия - тя колата беше очукана от всички странисигурен съм че беше заключенакак в най-голямата навалица са влезли и са я запалили умът ми не го побираза сега съм с трамвая и само ще следя форума
    Tipo 1.6 [149C2046]

    #2
    ...

    Коментар


      #3
      Колега дано да я откриеш. И то направо да ти се скъса сърцето-не оплакване то си е болка.
      Който нищо не го боли и няма никакви проблеми,значи не е ЖИВ!!!

      Коментар


        #4
        и аз се питах дали типото е под прицел все ощеАз сега си взимам оферти за каско и май ще си го правя че нещо такова ако ми се случи направо ще полудея незнам...Вие какво мислите за застраховка и типо?(комбинацията)
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          ...

          Коментар


            #6
            Пичове аз ви бях писал веднаж типото малко или много го крадат при мен така стана дигнаха го веднаж намерих го и след 2-3 месеца го дигнаха втори пат и дотам сбогом типо сбогом бамбини и то на центаъра на София на Егзарх Йосиф и Мария Луиза пред биочек .Ако бях направил каско нямаше да сам с една кола назад (каквато и да било тя) все пак има хора дето си правят каско на лади 5-ици и то наи-обикновенни лади не некви бегачки и вобще не ги е... че не е рентабилно!
            Croma CHT
            Croma 1.9 multijet

            Коментар


              #7
              КАСКО

              Пичове, не знам при вас как е ама аз типото си го застраховах в булинс като го купих, пълно каско, още не съм го прежалил, март месец пак ще го застраховам. Кво да го правиш, инче всяка нощ когато оставам до къснои в офиса ще се притеснявам
              Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

              Коментар


                #8
                намериха го

                не е за вярванеобадиха се днес от полицията и казаха, че са го намерилив Зона Б 18 на един паркингот един магазин се обадили, че има кола пред тях от няколко месецаняма го само радиото и детското столчепълен резервоар - както си беше, газовата бутилка също утре ще си я вземасега имам проблем - тъкмо убеждавах жената за едно браво ...няма да го бъде скоро
                Tipo 1.6 [149C2046]

                Коментар


                  #9
                  Честито и със здраве! Имаш късмет с това типо. А за бравото- някой друг път Yellow_Flash_Colorz_PDT_19
                  FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

                  Коментар


                    #10
                    Re: намериха го

                    null написа:
                    не е за вярванеобадиха се днес от полицията и казаха, че са го намерилив Зона Б 18 на един паркингот един магазин се обадили, че има кола пред тях от няколко месецаняма го само радиото и детското столчепълен резервоар - както си беше, газовата бутилка също утре ще си я вземасега имам проблем - тъкмо убеждавах жената за едно браво ...няма да го бъде скоро
                    Браво, че са го намерили :D :D :D Yellow_Flash_Colorz_PDT_12
                    Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                    КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                    КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                    КУПУВАМ: Спортен волан

                    http://www.tempra-clube.hit.bg
                    http://www.tempras.myfreebb.com

                    Коментар


                      #11
                      Re: намериха го

                      Коментар


                        #12
                        Честито, ти си един от богоизбраните. Не е често срещан случай да ти намерят колата куките

                        Коментар


                          #13
                          Null, дето се вика ти си обедвал с Господа, бе момче!Само искам да те питам сигурен ли си че ще си я вземеш толкова бързо?Фирмената Октавия като я намериха - 6 месеца не можахмеда си я вземем. Обаче при нас я намериха като хората, които си я бяха купили отишли в КАТ да си я регистрират. Имаше май дела за чакане и други простотии.Аиде честито!!!
                          Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

                          Коментар


                            #14
                            Кейн написа:
                            Null, дето се вика ти си обедвал с Господа, бе момче!Само искам да те питам сигурен ли си че ще си я вземеш толкова бързо?Фирмената Октавия като я намериха - 6 месеца не можахмеда си я вземем. Обаче при нас я намериха като хората, които си я бяха купили отишли в КАТ да си я регистрират. Имаше май дела за чакане и други простотии.Аиде честито!!!
                            Взех я.Вечерта ходихме с ченгетата на паркинга да я позная.На другия ден си я взех.До преди няколко месеца полицията след като я намери я конфискува и после си я вземаш от прокурора. Сега обаче вече ги "раздават" Голям късмет ...
                            Tipo 1.6 [149C2046]

                            Коментар


                              #15
                              null написа:
                              Голям късмет ...
                              Еми още по-добър повод да черпиш!Честито ти тогава, дано не ти се налага друг път да минеш по същата пътека!

                              Коментар

                              Working...
                              X