Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продават се лети джанти 17-ки с гуми ПРОДАДЕНИ!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продават се лети джанти 17-ки с гуми ПРОДАДЕНИ!

    Джантите: - 17 цола - размер 4x98мм, ЕТ:35, 7 инча - оригинални на Fiat Stillo ABARTH - производство 2005г. Гумите: - Bridgestone Potenza - 4бр. - размер 205/40/17 - производство 2005г. - грайфер около 5мм - летни Цена: 800лв За контакти: 0878-338-337 или 0878-449-448 София,кв.Драгалевци

    #2
    Колегата е мн коректен , от него си взех 17-ките . П.С Бравото не го ли продаде ?
    Fiat Stilo JTD ....sold
    Volvo C 70 ....

    Коментар


      #3
      Mescalin написа:
      Колегата е мн коректен , от него си взех 17-ките . П.С Бравото не го ли продаде ?
      Ооооо колега как е . . .Мерси за добрите думи.А Бравото го купиха отдавна.Взехме една Барчета сега.Сложихме и тези 17ки,ама нещо много друса.Тя и без това си вози твърдичко.Та най-добре да се продадат и да й сложим 15ки.

      Коментар


        #4
        Та в този ред на мисли . . . приемам и бартер за 15ки(може и без гуми)

        Коментар


          #5
          Навит съм на 17-ки..ама ще ми се откачат карантиите. На 15 ми друса много...

          Коментар


            #6
            OfftopicТова Браво съм го виждал точно в драгалевци, когато е било твоя собственост! Много добър стайлинг!!! Този който го е купил е щастливец! :D
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              barter

              бартер за 15ки от фиат пунто HGT стоковите
              hgt powerrr

              Коментар


                #8
                стават ли на пунто ГТ 94та модел
                sprel sum .

                Коментар


                  #9
                  колега, бартер за тези от гаража ми, с нови 2 гуми са Кумхо, идеално прави стандартни 15ки от ГТ - гумите са 195-50-15, задните са мешлен май, с около 5мм грайфер и те
                  A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                  e30 forever!

                  Коментар


                    #10
                    Какви са вариантите да се сложат на ГрандеПунто (4х100) тези джанти?! И също така, интересува ли те бартер за оригиниалните ми 15" алуминиеви джанти, с гуми "Бриджстоун" (185/65) на 2300км.

                    Коментар


                      #11
                      Колега, пускам ти снимки на моите джанти 15-ки, оригинални за фиат, идеални, без никакви забележки. Четох, че не ти трябват гуми, но все пак да ти кажа, че са с 4бр. чисто нови летни гуми. Ще ти пиша и та ЛС, за да ти оставя телефоните си за връзка.
                      Прикачени файлове
                      Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

                      Коментар


                        #12
                        Kuku написа:
                        Какви са вариантите да се сложат на ГрандеПунто (4х100) тези джанти?! И също така, интересува ли те бартер за оригиниалните ми 15" алуминиеви джанти, с гуми "Бриджстоун" (185/65) на 2300км.
                        Стават,но за всеки случай си слагаш едни "ексчентрични болтове",който да го уберат тоя луфт от 2мм.Дай снимки да ги погледнем твойте джанти.

                        Коментар


                          #13
                          Ето

                          Коментар


                            #14
                            Оф, много се чудя Колега, кажи нещо, харесват ли ти моите джанти, не ти ли харесват, бартер искаш ли, пари ли предпочиташ, коментар някакъв?!Чета насам-натам, че ще имам проблеми заради разминаването с 2мм. и само болтовете не помагат - могат ли да се преправят отворите на джантите, защото аз нищо не разбирам?!

                            Коментар


                              #15
                              Kuku написа:
                              Оф, много се чудя Колега, кажи нещо, харесват ли ти моите джанти, не ти ли харесват, бартер искаш ли, пари ли предпочиташ, коментар някакъв?!Чета насам-натам, че ще имам проблеми заради разминаването с 2мм. и само болтовете не помагат - могат ли да се преправят отворите на джантите, защото аз нищо не разбирам?!
                              Твойте джанто са хубави.Колко пари си ги хващаш?Ако ги платиш кеш ги давам на 750лв.Принзипно предпочитам кеш.Така ще имам повече време да си търся 15ки за лятото.А относно тия 2мм аз лично не съм имал проблеми.Едно време карах Корса(4х100) с джанти от Фиат(4х9 четири години.Проблеми не съм имал.Нищо не се разбило,никакво тресене или други проблеми.

                              Коментар

                              Working...
                              X