Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно затварянето на теми и уж свободния форум.......

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Относно затварянето на теми и уж свободния форум.......

    Колеги, бива ли така, защо всяка тема с по-"неудобен" въпрос трябва да бъде заключвана, нали уж претендирате за свободен форум и тн? После редите fiat-bg.cоm форума за това и онова, че ние сме гадните, затворените, че освен банове, с друго не се занимаваме и тн...просто нямам думи, благодаря за вниманието!
    3.0CRD

    #2
    Би ли споделил за коя тема става въпрос, че аз нещо не виждам такава Ако е тази за "модераторския екип" мисля, че там няма какво повече да се казва и да се чоплят старите рани - няма смисъл
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      Лично аз мога да кажа няколко неща. Първо, тук има много хора, които се ..как да кажа, разкараха. Защо, не знам. По-добрият форум ли? Смешно! Внимавайте колегата модератор от Афганистан да не ви тегли по един шут, нямате право да пишете при НАС! Ние сме прости, на фюрерски начала. Ще ви дам пример. С един от Вашите МОДЕРАТОРИ, дори мисля, че е ГЛОБАЛЕН такъв, Киро ъф дъ Дей, преди време имахме все пак отношения, щото сме от един град. Или бяхме! Ама той е НАД нещата, т.е. и над ВСИЧКИ ВАС, лелелеее, вие какви сте спрямо него, никаквици и никакви. Та Киро е толкова високостоящ, че не ми даде един тел . да пием една бира да се разберем. Толкова за юриста. Влади, който беше глав. админ тук, той е пич, всъщност има и много други пичове тук, от потребителите ясно, говоря за админите, ЗДРАВКО и и ти, докога ще е така, аз бяха като заблудената риба или овца, или по принцип, вие се лишихте от НЯКОЛКО от най-добрите ви АДМИНИ и МОДЕРАТОРИ, да не говорим, че преди време точно във вашия лагер е имало гласове и против хит-ко, че бил некадърен и не ставал за модер, и wwweb се бутал между шамарите...не мислете, че кирливи ризи само вие можете да вадите. И още нещо? Защо ми пуснахте личнитееееееееееееее? Нали спамех според някои болни мозъци?

      Коментар


        #4
        blagun написа:
        Би ли споделил за коя тема става въпрос, че аз нещо не виждам такава Ако е тази за "модераторския екип" мисля, че там няма какво повече да се казва и да се чоплят старите рани - няма смисъл
        Не знам, но мисля че живеем в демократична държава и всеки има право на изразяване на своето мнение, такива тоталитарни мерки, като заключване на теми и тн не говорят добре...
        3.0CRD

        Коментар


          #5
          Trojaneca написа:
          blagun написа:
          Би ли споделил за коя тема става въпрос, че аз нещо не виждам такава Ако е тази за "модераторския екип" мисля, че там няма какво повече да се казва и да се чоплят старите рани - няма смисъл
          Не знам, но мисля че живеем в демократична държава и всеки има право на изразяване на своето мнение, такива тоталитарни мерки, като заключване на теми и тн не говорят добре...
          Не смяташ ли, че ако няма контрол ще е пълно с глупости А относно "другия форум", съм лично засегнат и изгонен от "вашия вожд", без и той да знае защо Това са тоталитарни мерки Бях от началото на създаването на този форум и ще продължа да съм тук
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #6
            Е кажи за какво точно иде реч?Хора сме - не сме безгрешни.

            Коментар


              #7
              1115 написа:
              Е кажи за какво точно иде реч?Хора сме - не сме безгрешни.
              Явно тази тема има впредвидhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=20611
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #8
                И сега какво следва...бан, заключване и на тази тема или направо триене?
                1115 написа:
                Е кажи за какво точно иде реч?Хора сме - не сме безгрешни.
                Всичко идва от несправедливите и персонални обиди към някой от членовете на "оня", както тук се нарича, форум. Упреците, че "там" всичко е фюрерско, тоталитарно и недемократично. Нещо повече, подмятания от рода на "...тук са истинските фенове...", мен НЕ ме дразнят, но "...компетентна помощ можеш да получиш САМО тук...", определено ме нервират. Цитатите са по памет, така че е възможна грешка в словореда, но смисъла е ясен. Вярно, в последно време темата за разделянето на форума, се позагуби, което е добре донякъде и аз, лично не желая да я коментирам, но се намесих, за да защитя добър колега и страхотен приятел, който наистина страда от некоректноста към неговата персона. Това от мен. PEACE!
                Fiat Marea 1.8i 16V
                Fiat Tipo 1.4i 8V
                Fiat Punto 1.6i 8V
                www.italauto-bg.net/forum/

                Коментар


                  #9
                  @blagun, точно за тази тема става дума. В едно развито общество, проблеми от подобно естество се преразглеждат, докато се намери решение...не се игнорират и покриват!
                  3.0CRD

                  Коментар


                    #10
                    1115 написа:
                    Е кажи за какво точно иде реч?Хора сме - не сме безгрешни.
                    С теб се знаем от едни други форуми, където пак в един момент спря да пишеш заради определени хора! Така ли беше? Идеята не е някой да се заяжда с някого, ама я погледни, само за цвят, ако щеш, ситуацията отстрани! А, ииии, обикновените потребители, колко от вас са получили картони тук и колко от вас при нас имат предупреждения?АААА< забравих, ВАШЕ ВЕЛИЧЕСТВО КИРО, вие още ли работите там? КЪдето знам аз? ПОКЛОН! МОЛЯ ВИ ЗА ВАШАТА СНИЗХОДИТЕЛНОСТ!

                    Коментар


                      #11
                      Paparac написа:
                      1115 написа:
                      Е кажи за какво точно иде реч?Хора сме - не сме безгрешни.
                      С теб се знаем от едни други форуми, където пак в един момент спря да пишеш заради определени хора! Така ли беше? Идеята не е някой да се заяжда с някого, ама я погледни, само за цвят, ако щеш, ситуацията отстрани! А, ииии, обикновените потребители, колко от вас са получили картони тук и колко от вас при нас имат предупреждения?
                      ОК колега, би ли ми обяснил аз защо съм с БАН във вашия форум
                      BMW E90 320D
                      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                      Коментар


                        #12
                        blagun написа:
                        Paparac написа:
                        1115 написа:
                        Е кажи за какво точно иде реч?Хора сме - не сме безгрешни.
                        С теб се знаем от едни други форуми, където пак в един момент спря да пишеш заради определени хора! Така ли беше? Идеята не е някой да се заяжда с някого, ама я погледни, само за цвят, ако щеш, ситуацията отстрани! А, ииии, обикновените потребители, колко от вас са получили картони тук и колко от вас при нас имат предупреждения?
                        ОК колега, би ли ми обяснил аз защо съм с БАН във вашия форум
                        Гарантирам ти, че БАНА ти е само в сферата на твоите фантазии!

                        Коментар


                          #13
                          Trojaneca написа:
                          @blagun, точно за тази тема става дума. В едно развито общество, проблеми от подобно естество се преразглеждат, докато се намери решение...не се игнорират и покриват!
                          Съгласен съм с теб! А защо тогава като имаше проблем във форума Митко го игнорира - затри форума
                          BMW E90 320D
                          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                          Коментар


                            #14
                            blagun написа:
                            Trojaneca написа:
                            @blagun, точно за тази тема става дума. В едно развито общество, проблеми от подобно естество се преразглеждат, докато се намери решение...не се игнорират и покриват!
                            Съгласен съм с теб! А защо тогава като имаше проблем във форума Митко го игнорира - затри форума
                            Кой форум, тоя , дето ти пиша от него или този, където съм администратор? И не лъжи! НИКОЙ НЕ ТИ Е ИЗТРИВАЛ ПРОФИЛА< НИТО ИМАШ БАН!

                            Коментар


                              #15
                              Paparac написа:
                              blagun написа:
                              Paparac написа:
                              1115 написа:
                              Е кажи за какво точно иде реч?Хора сме - не сме безгрешни.
                              С теб се знаем от едни други форуми, където пак в един момент спря да пишеш заради определени хора! Така ли беше? Идеята не е някой да се заяжда с някого, ама я погледни, само за цвят, ако щеш, ситуацията отстрани! А, ииии, обикновените потребители, колко от вас са получили картони тук и колко от вас при нас имат предупреждения?
                              ОК колега, би ли ми обяснил аз защо съм с БАН във вашия форум
                              Гарантирам ти, че БАНА ти е само в сферата на твоите фантазии!
                              Една бърза проверка във форума казва: "Паролата ви не може да бъде доставена, защото в момента акаунта ви е неактивен. Моля свържете се с администраторите на форума за повече информация "
                              BMW E90 320D
                              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                              Коментар

                              Working...
                              X