Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не си забравяйте мобилният в колата, че......

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не си забравяйте мобилният в колата, че......

    Без коментар! Заради един телефон, толкова много главоболия !!!Не стига, че ми счупили стъклото апашите, а са се изгаврили и с ключалката !!!
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1.9 JTD
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD
    Fiat Croma facelift 1.9 MultiJet

    #2
    Дело на някой наркоман вероятно...

    Коментар


      #3
      Къде го беше оставил ?И аз днес си бях забравил телефона в колата. Този от аватара. На вакумна стойка на предното стъкло. Като се усетих че не е около мен се сетих веднага къде е.За късмет си беше на мястото

      Коментар


        #4
        ilkor написа:
        Къде го беше оставил ?И аз днес си бях забравил телефона в колата. Този от аватара. На вакумна стойка на предното стъкло. Като се усетих че не е около мен се сетих веднага къде е.За късмет си беше на мястото
        Ми явно съм го забравил до скоростния лост!защото другаде не го слагам!
        Fiat Bravo 1.9 JTD
        Fiat Marea Weekend 1.9 JTD
        Fiat Croma facelift 1.9 MultiJet

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Съчувствие колега... , за тези измекяри дето са сторили това на колицата - трябва да ги заровят до кръста в някоя яма...и да ги целят с камъни...
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #7
              аз съм си забравял портфейла в колата цяла нощ - като се качих сутринта и си викам "това пък на кой е и какво прави тука" и като се пребърках разбрах че е моя явно всичко е въпрос на късмет да не ти разбият колата като си забравиш нещо. Вече по 5-6 пъти се проверявам дали всичко съм взел като слизам от колата и още толкова пъти оглеждам хубаво да не съм забравил нещо друго
              Audi 1.8S златен талон

              Коментар


                #8
                Колега съжалявам много за станалото, аз го изживях - по малко по-различен начин де, поне го хванах и сега ще лежи в панделата, ама и колко бой му сложих, не е истина За справки http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=16896&start=0
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар


                  #9
                  много критично място е паркингът пред детската градина в мусагеница, при 95 блок. една сутрин там имаше разбито пасажерско стъкло на ланчия капа, иначе доста поддържан автомобил, личеше му. много гадно беше, човека после изглеждаше много кофти. а там в тоя район се знае че има много наркомани, и пострадват не само леки автомобили, но и апартаменти. Малко му е било на тоя дето Blagun го е хванал! трябвало е да го отнесе за всички! На въпросното паркингче паркират също тъмнозелена делта 2, на младо семейство с малко дете, има и една бяла брава, панда, и другите са разни измислени - сааб 93, сааб 9000, ситроен ксантия, е такива некви...Ако хванете някой такъв дръжте го, и пуснете тема във форума, та всеки да го набие.

                  Коментар


                    #10
                    Тези са само за бой!Ако го грабна на място там ще го оставя!
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      #11
                      На мен би бяха разбили заставата преди една година. Откраднали една вафла от жабката, а за мен остана несгодата да я оправям!Преди това бягаха през нея, счупиха ми чистачките и ми изритаха халогените. Последно ми счупиха огледалата и ги оставиха да си висят на вратата. Като цяло не схващам идеята, но все пак е късмет че не съм ги видял, защото няма да говоря много и ще стане беля!P.S. Откраднаха ми гумите с джантите, като ми оставиха колата на главините. Поне ги хванаха и ми ги върнаха с обезщитение от 12лв!
                      Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
                      Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
                      FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
                      Powered by Total & Fobos LPG

                      Коментар

                      Working...
                      X