Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гесне над 80 км на празен ход!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гесне над 80 км на празен ход!

    Здравейте, от скоро сложих на ХГТ-то газово с изпарител и всичките му джаджи, ламбда контрол, стъпково моторче на газта.........., обаче имам един странен проблем.Колата си върви добре, няма загуба на много мощ като е на газ, но когато вдигна над 80 км и освободя от скорост гасне!!! Газаджиите ми казаха да запуша отвора където взима въздух или да махна гуменото съединение между пластмасовото "нещо" и кутията на филтъра и ще спре да гасне. Наистина пробвах като махнах съединението и спря да гасне, но го върнах обратно и ме е страх дали нещо няма да се прецака без него. Дайте някакъв съвет
    Bravo HGT

    #2
    Re: Гесне над 80 км на празен ход!

    cio написа:
    Здравейте, от скоро сложих на ХГТ-то газово с изпарител и всичките му джаджи, ламбда контрол, стъпково моторче на газта.........., обаче имам един странен проблем.Колата си върви добре, няма загуба на много мощ като е на газ, но когато вдигна над 80 км и освободя от скорост гасне!!! Газаджиите ми казаха да запуша отвора където взима въздух или да махна гуменото съединение между пластмасовото "нещо" и кутията на филтъра и ще спре да гасне. Наистина пробвах като махнах съединението и спря да гасне, но го върнах обратно и ме е страх дали нещо няма да се прецака без него. Дайте някакъв съвет
    нищо няма да се прецака това е почти нормално когато караш на газ защото с 80+ км въздуха който влиза идва в повече и така
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      няма проблем. важното е да не засмуква въздуха директно от пред защото тогава става много бедна сместа и гасне на газ. мислех, че поне това вече правят газаджиите както трябва, но явно си карат през просото. не се притеснявай това не пречи на бензина.
      TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

      Коментар


        #4
        Re: Гесне над 80 км на празен ход!

        cio написа:
        Здравейте, от скоро сложих на ХГТ-то газово с изпарител и всичките му джаджи, ламбда контрол, стъпково моторче на газта.........., обаче имам един странен проблем.Колата си върви добре, няма загуба на много мощ като е на газ, но когато вдигна над 80 км и освободя от скорост гасне!!! Газаджиите ми казаха да запуша отвора където взима въздух или да махна гуменото съединение между пластмасовото "нещо" и кутията на филтъра и ще спре да гасне. Наистина пробвах като махнах съединението и спря да гасне, но го върнах обратно и ме е страх дали нещо няма да се прецака без него. Дайте някакъв съвет
        къде я сложи и колко пари ти излезе?
        ex Fiat Bravo GT

        Коментар


          #5
          Махай го това съединение. нека смуче въздух от по навътре. Завихрянето и много въздух обедняват сместа.На бензин малко ше ти се промени шума при форсаж но мощността не.Магни и елемента който поема въздуха отпред - ненужен ти е вече.
          Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              Въздуховодите се махат , както и ако има термопатрон и той е добре да се премахне или поне да се изолира вакуума , който го управлява...
              Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
              София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

              Коментар

              Working...
              X