Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За смъртта на един АЛФА-фен...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За смъртта на един АЛФА-фен...

    Аз лично се извинявам на всички приятели и познати на това момче, но скоро научих за трагедията, която няма как да не е отбелязана тук, при положение, че си имаме специален раздел за това. Да не говорим, че със сигурност има хора от нас, които може би са седяли на една маса с него през годините на редовни срещи.БОГ ДА ПРОСТИ младото момче и съболезнования на всички роднини и близки приятели на колегата turbi / Добри /. Случаят е адски нелеп и не знам вече какво можем да направим, за да спрем тази безумна изродщина по родните ни пътища.Ето официалната информация за случая:ТИР блъсна мъж в аварийната лента на автомагистрала "Тракия", като пострадалият е починал на път за болницата, съобщиха от ОДП - Пазарджик. Вчера около 00.00 часа на автомагистралата, малко преди разклона за село Долно Вършило в посока към град София, товарен автомобил "Скания" управляван от О.О., на 39 години от село Трънак, област Бургас, навлиза в аварийната лента и блъска стоящия до автомобила си Д.Ш, на 29 години от София, който съгласно Закона за движение по пътищата е бил облечен със сигнално светлоотразителна жилетка. На път за болницата Д.Ш. е починал. Образувано е досъдебно производство.Ето и възпоменателната тема в АЛФА-форума:За смъртта на един алфа-фенЗащо не можем наведнъж да бъдеми тук, и там - навсякъде, къдетомогъщо и безкрайно бий животът?Ний непрестанно мрем и бавно чезнемведнъж от туй место, подир от друго,докле изчезнем най-подир съвсем.---------------------------------А. Далчев

    #2
    Първо мойте съболезнования към близките! Що за идиот трябва да си, че да караш по авариината лента, що е авариина едва ли да се кара по нея. За това според мен не е виновен изцяло водача. Би трябвало да има специялна лента за бавно движеши се камиони, рейсове и такива големи МПС-та. Ако евентуално имахме такива ленти, биха спасили този човешки живот, да не говорим за други пострадали!Тепърва ще вземам книжка и ме е страх от разни джигити и сериозно съм се замислил дали да не ползвам по-сигурния градски транспорт.

    Коментар


      #3
      coolboby написа:
      ..... Що за идиот трябва да си, че да караш по авариината лента, що е авариина едва ли да се кара по нея. За това според мен не е виновен изцяло водача. Би трябвало да има специялна лента за бавно движеши се камиони, рейсове и такива големи МПС-та. ....
      Ти цялата тема прочете ли я?До колкото си спомням(понеже съм я чел преди време а не сега),водача на камиона е задрямал и заради това е навлязъл в авариината лента.Така че точно той си е виновен,щом си изморен и заспиваш,спираш и почиваш.Освен това,има още един Алфа фен,който съвсем на скоро си е отишъл от този свят.http://clubalfaromeo.com/forum/viewt...db1701f7Мир на праха им и на двете момчета!

      Коментар


        #4
        За бавно движещите се има дясна лента.Тия автобусаджии имат гадният навик да карат в аварийната. Кога ще разберат тия селяни, че не се кара в нея не знам.Винаги в тая страна трябва да стане най-лошото за да се разбере, че така не бива, докато не стане всеки е в чалга клип.
        A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
        Punto Sporting 1.9JTD 2003
        ex. Fiat Marea TD100 1998

        Коментар

        Working...
        X