Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Peugeot 106 Нов Внос 2400

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Peugeot 106 Нов Внос 2400

    Съдържание на обявата: Марка: Peugeot Модел: 106 Двигател: 1.1i Нов Внос Цена: 2400 лв. Тип двигател: Бензинов Мощност (к.с.): 60 к.с. Скоростна кутия: Ръчна Категория: Хечбек Пробег: 71000 км Дата на производство: февруари 1995 г. Цвят: Зелен Особености: 2(3) ВратиАлармаИмобилайзерНов вносСерво управлениеЦентр. заключване Допълнителна информация:Нов Внос; 71000км като нова; безупречно състояние; добри гуми. skype: strabex9188 в наличност предлагаме още Lancia Kappa 2. 4jtd и Fiat Punto 2890

    #2

    Коментар


      #3
      Колега ша ма извиняваш ама къде ги видя тези ел.стъкла ,като е с дръжки за свалянето на прозорците?И 95 год кола на 71000 км много сте го върнали . Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

      Коментар


        #4
        Това ограденето за какво е? Прилича ми на ключе за газова... а пък изпарител в двигателя не съзрях!? Но определено за мен тази кола не е на 71000... като гледам долу педалите.
        Прикачени файлове
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          #5
          Sandeto написа:
          Но определено за мен тази кола не е на 71000... като гледам долу педалите.
          Щом колата е на 71000км. а Пежо дава 100 000 км гаранция колата има оригинална гаранционна карта нали?Мой приятел си търси кола но по автокъщите е пълно с коли под 100 000км. а като попиташ за гаранционна карта и се почва ............. ами........

          Коментар


            #6
            това ограденото е алармата като я цъкнеш и ако запалиш колата се размищява и в дупката пъхаш едно нещо което е на връзката на ключовете и я деактивираш. На нито една от колите ми не са мърдани километрите имам и коли на по 280000 но просто не съм ги пуснал тука защото не са стока. и на тях не са им върнати километрите

            Коментар


              #7
              имал съм такова пежо и мога да ти кажа че за кола на 71000 волана е много гладък + това километража не е милионен така че откъде знаеш на колко по 71000 е ?
              Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
              Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

              http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  Един фундаментален въпрос..., след като:
                  в наличност предлагаме още Lancia Kappa 2. 4jtd и Fiat Punto 2890
                  ....защо пускаш пежото.....във форум на ФИАТ...

                  Коментар

                  Working...
                  X