Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

18+

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    18+

    РАЗМИСЛИ И СТРАСТИ.................Тук ще ви пиша разказа на един мой кретен. Пресъздаден на маса. Сред алкохолни и чорапни пари. Демек пияни кочове."Вече не ща да чукам 18 годишни!!! Велико, нали? Имам един Опел, дизел, хубаво топли, с овчи кожи на задната седалка.Температурите вън 10 градуса в мороза, а вътре все едно е с парно от Жигули, 45 градуса на сянка, радиото Нощен блок на Хоризонт...18 годишната на задната седалка...едно малко дупенце...прашчица...да ти потекат лигите...бях си взел и хляб да топя.Ама не е хубаво. Хубава, ама ...Не си пада по оралния секс. Гнус я било. Мен как не ме е гнус? А?Малките не ползват толкова кремове за лице, антипърспиранти...Не се движат много по време на сексКонсуматоркиА искат..След някой друг оргазъм, предимно мои и много пот поиска да се чукаме на капака на колата. "Ти луда ли си? В тоя студ" "Искам пък"Ок! Излязохме и айде на капака на багажника. Метнахме се. И по едно време изрева"Какво ти стана бе?""Ооооооооох.....залепна ми задника на багажника....оооооо....боли...."Ами да, потта й замръзнала и ...дърпам я, а тя реве - боли я. Задника й трайно залепнал.Отключих багажника и заедно с нея го отворих.Тя, 18 годишната да е 45 кила, не тежи.Напънах се вдигнах го докато й опре главата в тавана на капака. Тя реве, а аз в паника.Имах горелка в багажника, викам си ще я подгрея отдолу белким я отлепя. Ама горелката я нямаше.Сетих се, че я бях дал да пърлят едно прасе в Крушево.Вадя запалката и паля....файда никаква...а онази горе реве с глас вече...Реших се - ПРАС!!! - рязко затворих багажника.Онова изкрещя все едно се отели.Затворих и какво да видя - боята на багажника останала на задника й. Вярно, че и преди това се лющеше щото Кольо Осталъка ми я боядиса,ама сега две елипси с боя липсваха от багажника.Сега го карам с ваденка на еди орел, половин метър и отдолу пише Монтана Райдърс...нещо на михайловградски ще да е ...Ама не ща вече 18 годишни...нещо не е за мен"Това е..

    #2
    M-Benz E 250 TD 150hp
    M-Benz 200d 75 hp
    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

    Коментар


      #3
      Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Бате ти направо изтепа рибата Ша ме упориш от смях
      кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

      Коментар


        #4
        "Двете елипси" :D :D :D
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #5
          idm имай милост за тези в офис! Аз щях да се пръсна от смях, а хората около мен се потят над работата. Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
          "What shall it profit a man, if he should gain the whole world and lose his own soul"
          Кара любимата червена Brava 1,4 12V

          Коментар


            #6
            Това истина ли е?
            И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

            Коментар


              #7
              MartoModev написа:
              Това истина ли е?
              ами да той човека що да лъже ))))
              Fiat Marea 1.8

              Коментар


                #8
                батка другия път като ходиш натам свирни аз имам одеялце за тая работа

                Коментар


                  #9
                  BAI MILE написа:
                  батка другия път като ходиш натам свирни аз имам одеялце за тая работа
                  Как беее... за къде без одеалце в багажника?!?! Заема почетно място в/у резервната гума (че на нейно място бутилката за газ)... п.п.Забавна случка/история... посмяхме се тук порядъчно.
                  Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                  --- в сърцето завинаги... ---
                  Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                  Коментар


                    #10
                    BAI MILE написа:
                    батка другия път като ходиш натам свирни аз имам одеялце за тая работа
                    Батка нали знаеш то местото е ясно не си ли ходил вечер на полигона( с редки изключения в четвъртък тогава са там бегачките да лъзгат по завоя на славата ) да видиш кво е? Тук там само коли и във всичките кат погледнеш няма никои то ко ли и да гледаш с тез техните запотени джамове

                    Коментар


                      #11
                      знам бе пич нали мойта кола е била там със запотени джамове

                      Коментар

                      Working...
                      X