Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава се Fiat Tipo 1.4, катастрофирал - продаден

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава се Fiat Tipo 1.4, катастрофирал - продаден

    Продава се Fiat Tipo 1.4, 1992, година на 150000, сив металик, бензин, ударено отпред - продаденоназад е здраво всичко, двигателя и скоростната кутия също са здравикутия за въздушен филтър здрава + нов филтър бонусстартер здравгенератор здрав и тн.радиатора е спукан, няма ляв фарGSM 0888 11 22 55icq 253 198 348

    #2
    Re: Продава се Fiat Tipo 1.4, катастрофирал - 1000лв

    melbata написа:
    Продава се Fiat Tipo 1.4, 1992, година на 150000, сив металик, бензин, ударено отпред, цялото - 1000лв, или на частиназад е здраво всичко, двигателя и скоростната кутия също са здравител. за контакти 0888 11 22 55
    Хидравликата на волана как е - рейка, помпа, тръби...? Ако да, кажи някаква ориентировъчна цена?
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    Коментар


      #3
      няма хидравлика

      няма хидравлика - това е 1.4 мотор, не знам дали имат по принцип но това няма такаваPS - icq 253 198 348, да не се набутвате за телефон

      Коментар


        #4
        Re: няма хидравлика

        melbata написа:
        няма хидравлика - това е 1.4 мотор, не знам дали имат по принцип но това няма такаваPS - icq 253 198 348, да не се набутвате за телефон
        Това зависи от самата кола! Аз съм с 1.4 и имам хидравлика. Задната кора в какво състояние ти е ? Дупчена ли е ?
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Шофьорската седалка в какво състояние е? Ако е добра, може ли снимка? Да не би да е много по-различна от моята...
          FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
          FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

          Коментар


            #6
            кората е дупчена, има 13ки

            кората е дупчена, има 2 13ки, иначе е здрава, шофьорската седалка е здрава, в смисал нее скъсана, ако това е въпроса

            Коментар


              #7
              ползвайте icq 253 198 348

              ползвайте icq 253 198 348или тел 0888 11 22 55не влизам много често във форумаPS - може снимки

              Коментар


                #8
                Мерси, колега! Аз дупчена си имам, ако се сетя за друго ще питам!
                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                Коментар


                  #9
                  промоция - 800 лв. за цялото

                  Коментар


                    #10
                    с какви прагове е колата?
                    FIAT - TIPO 2.0i.е

                    Коментар


                      #11
                      с нормални

                      Коментар


                        #12
                        Трябва ми лявото огледало - целия механизъм, че се разпердушини при едно разминаване...
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #13
                          ами ок, един агент иска огледало но нее казал ляво или дясно, ако нее лявото го получавашкажи от каде си и няква цена

                          Коментар


                            #14
                            melbata написа:
                            ами ок, един агент иска огледало но нее казал ляво или дясно, ако нее лявото го получавашкажи от каде си и няква цена
                            Ами от Кюстендил съм - адреса на ЛС ще ти го пратя евентуално.... за цена - де де знам...15-20 лв. устройва ли те - не знам колко са по магазините нови...
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #15
                              ами 20ка е добре, само да видим другия агент кое ще вземе, че се подмотва нещо, ще те имам в предвид

                              Коментар

                              Working...
                              X