Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам фиат браво, 1.6 16V - блъснато.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам фиат браво, 1.6 16V - блъснато.

    Дата на производство - 1996 г. Тип двигател - Бензинов Мощност (к.с.) - 103 к.с. Скоростна кутия - Ръчна Категория - Купе Пробег - 130000 км Цвят - светло син мет. Особености: 2(3) Врати ABS Аларма Ел. Огледала Ел. Стъкла Застраховка Имобилайзер Металик Серво управление Стерео уредба Центр. заключванеКлиматикТрети стопДопълнителна информация:Колата беше в перфектно състояние преди удараСменени предни и задни накладки,оригинални гърнета,предни амортесиори,чисто нов съединител,предни и задни тъмпони и др...Колата може да се оправи.Може и за части(продава св цялата комплект)ЦЕНА-1600левателефон за контакти-0878884441 или 0894272772

    #2
    Ето и снимки!!!!

    Коментар


      #3
      Ако имате въпроси на по-горе посочените телефони :D

      Коментар


        #4
        Айде какво чакате открадвайте я.Като гледам от снимките автомобила може да се движи на ход.Удара е високо и ходовата част не е засегната.Преден капак,ляв калник,фар,броня,гредичката която свързва двата калника и крепи фаровете и колата е готова.Е и някой дреболии от долу под капака като кутия за въздушен филтър.Успех с продажбата.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Ако го пуснете на части - аз веднага бих взел предното стъкло. Точно такова търся - от 1996-та година, като моето, защото да е същия печата, че ми се пукна леко третия слой и ме дразни. Ново е 120-150 лева, но аз искам оригиналното с печата "SEKURIT Saint Gobain ...6" Инъче, цената е ок - такива подобни има и в германия ударени за по 800 уйро.Пиши или направо звънни на d_dan4o (GSMa му го има в темите му тук в продава) - той е от Перник и може да я разфасова и да се занимава да я продава на части. Въпреки, че колата наистина може да се оправи де.П.С. Корегирах се. Не пазарджик а перник разбира се.
          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

          Коментар


            #6
            d_dan4o (GSMa му го има в темите му тук в продава) - той е от Пазарджик
            Данчо е в Перник
            Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
            Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
            Ventura garage

            Коментар


              #7
              Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

              Коментар


                #8
                Джантите само продаваш ли ги?
                Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                Коментар


                  #9
                  noriaga написа:
                  Джантите само продаваш ли ги?
                  Колеги, колата се продава цяла. Нямам гараж, където да я разфасовам, нямам и нерви да чакам да я продавам на части.

                  Коментар


                    #10
                    Не разбрах дали колата може да се движи нормално и какви са пораженията по двигателя? Може ли снимки на двигателя и салона?
                    Пунто 1.1 1994 г.

                    Коментар


                      #11
                      mmony написа:
                      Не разбрах дали колата може да се движи нормално и какви са пораженията по двигателя? Може ли снимки на двигателя и салона?
                      Към тези въпроси е на място и още един, нарушена ли е геометрията на ходовата част?
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                      Коментар


                        #12
                        Plastex написа:
                        mmony написа:
                        Не разбрах дали колата може да се движи нормално и какви са пораженията по двигателя? Може ли снимки на двигателя и салона?
                        Към тези въпроси е на място и още един, нарушена ли е геометрията на ходовата част?
                        Двигателя е отличен. Салона е запазен, ще има снимки. Геометрията е нарушена от лявата страна, където е ударена, предната и странична лява греда (най-вероятно).

                        Коментар


                          #13
                          Как е ЕКУ-то, пострадало ли е от удара? ABS помпата засегната ли е?
                          Fiat Marea 1.8i 16V
                          Fiat Tipo 1.4i 8V
                          Fiat Punto 1.6i 8V
                          www.italauto-bg.net/forum/

                          Коментар


                            #14
                            Айде колеги,коледна разпродажба на блъснатото браво на части

                            Rokambol написа:
                            Как е ЕКУ-то, пострадало ли е от удара? ABS помпата засегната ли е?
                            Всичко се дава на части.ЕКУ-то е здраво, дотам няма поражения (за около 300 ще се разделя с него). За АБС помпата не съм я гледал, ще видя.Пускам обявата и в мобиле.бгДействайте!

                            Коментар


                              #15
                              niko_ymn написа:
                              Ако го пуснете на части - аз веднага бих взел предното стъкло. Точно такова търся - от 1996-та година, като моето, защото да е същия печата, че ми се пукна леко третия слой и ме дразни. Ново е 120-150 лева, но аз искам оригиналното с печата "SEKURIT Saint Gobain ...6"
                              Давам 60-70 лева + транспорта и таксите за наложения платеж, или може да се спазарим на друга цена. Ако печата е от стъкла от 95та в завода а регистрацията е била 96-та - 60, ако наистина си е 96та - тогава 70.
                              Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                              Коментар

                              Working...
                              X