Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ремуси

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ремуси

    Здравеите!На скоро си взех Брава , но задното гурне и е за смиана .Ще ми се да и сложа ремус или поне нещо подобно , но ми казаха , че трибвало да е специално за Брава иначе ниама да стане.Така ли е ? Триабва ли допулнително да се пригажда за да стане и колко ще ми стружа.
    Rik

    #2
    Re: Ремуси

    rik написа:
    Здравеите!На скоро си взех Брава , но задното гурне и е за смиана .Ще ми се да и сложа ремус или поне нещо подобно , но ми казаха , че трибвало да е специално за Брава иначе ниама да стане.Така ли е ? Триабва ли допулнително да се пригажда за да стане и колко ще ми стружа.
    То че няма да стане, няма, а заради звукът на тези гърнета, куките спират От около един месец го правят Yellow_Flash_Colorz_PDT_43
    Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

    КУПУВАМ: Теглич за Темпра
    КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
    КУПУВАМ: Спортен волан

    http://www.tempra-clube.hit.bg
    http://www.tempras.myfreebb.com

    Коментар


      #3
      http://www.remus.at/product.php?opti...ID=863това изглежда искаш, има си REMUS за всеки двигател, избираш от каталога, не е правилно да сложиш някакво каквото и да е, не е добра идея.
      FIAT Stilo 1.4 16V
      FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

      Коментар


        #4
        Re: Ремуси

        Mitko написа:
        Tempra SX написа:
        rik написа:
        Здравеите!На скоро си взех Брава , но задното гурне и е за смиана .Ще ми се да и сложа ремус или поне нещо подобно , но ми казаха , че трибвало да е специално за Брава иначе ниама да стане.Така ли е ? Триабва ли допулнително да се пригажда за да стане и колко ще ми стружа.
        То че няма да стане, няма, а заради звукът на тези гърнета, куките спират От около един месец го правят Yellow_Flash_Colorz_PDT_43
        Ако има как да се монира става и друго, но препоръчвам да си е за Браво. Иначе за шума ще те спрат ако си сложил гърне не за модела или някоя илиенска версия. Истинския Ремус има хубав и плътен звук, но изобщо не е шумен.
        Брей, мислех, че всички ремус-и реват, а това от Браво става ли за Темпра /ако не има ли за типо/темпра/, щото скоро ще сменим гърнето, 200 000 + стана
        Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

        КУПУВАМ: Теглич за Темпра
        КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
        КУПУВАМ: Спортен волан

        http://www.tempra-clube.hit.bg
        http://www.tempras.myfreebb.com

        Коментар


          #5
          Re: Ремуси

          Tempra SX написа:
          Mitko написа:
          Tempra SX написа:
          rik написа:
          Здравеите!На скоро си взех Брава , но задното гурне и е за смиана .Ще ми се да и сложа ремус или поне нещо подобно , но ми казаха , че трибвало да е специално за Брава иначе ниама да стане.Така ли е ? Триабва ли допулнително да се пригажда за да стане и колко ще ми стружа.
          То че няма да стане, няма, а заради звукът на тези гърнета, куките спират От около един месец го правят Yellow_Flash_Colorz_PDT_43
          Ако има как да се монира става и друго, но препоръчвам да си е за Браво. Иначе за шума ще те спрат ако си сложил гърне не за модела или някоя илиенска версия. Истинския Ремус има хубав и плътен звук, но изобщо не е шумен.
          Брей, мислех, че всички ремус-и реват, а това от Браво става ли за Темпра /ако не има ли за типо/темпра/, щото скоро ще сменим гърнето, 200 000 + стана
          ами виж страничката постната от TONI и ще разбереш... :D има за Типо, ама само един двигател...
          ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

          Коментар


            #6
            Добър звук...А от 2.0 16В няма ли да стане за 1.4
            Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

            КУПУВАМ: Теглич за Темпра
            КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
            КУПУВАМ: Спортен волан

            http://www.tempra-clube.hit.bg
            http://www.tempras.myfreebb.com

            Коментар


              #7
              Абе колеги, не е ли малко скъпичък тоя РЕМУС? Според мен ще стане на всеки фиат Типо, защото се слага на мястото на задното гърне. Пред него има средно и катализатор!Пък коко му е ако не става да се резне малко отзад! :D :D :D
              Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

              Коментар


                #8
                Re: Ремуси

                Tempra SX написа:
                rik написа:
                Здравеите!На скоро си взех Брава , но задното гурне и е за смиана .Ще ми се да и сложа ремус или поне нещо подобно , но ми казаха , че трибвало да е специално за Брава иначе ниама да стане.Така ли е ? Триабва ли допулнително да се пригажда за да стане и колко ще ми стружа.
                То че няма да стане, няма, а заради звукът на тези гърнета, куките спират От около един месец го правят Yellow_Flash_Colorz_PDT_43
                и като спрат кво ?нищо ...аз съм без гърнета ма грам 1 месец вече ... е и ? спираха ме ... и т.н.нищо не могат да ти кажат (имат право там по закон но все тая - и ти можеш от 100 кладенеца вода да изкараш) пък и както отбеляза колегата - нека не бъркаме ментетата с истинския ремус ...
                :: Show me some Madness ::

                Коментар


                  #9
                  REMUS , добре , ще го подчертаваш с гордост винаги когато стане вьпрос за ауспуси! И какво от това? Може ли някой да ми обясни какво е превьзходството в сравнение с оригиналния ауспух? При това гьрнето не пасва за случая и трябва да се побьлгарява ! За цената му изобщо не коментирам - там е вьпрос на сьстоятелност.

                  Коментар


                    #10
                    hit-ko написа:
                    REMUS , добре , ще го подчертаваш с гордост винаги когато стане вьпрос за ауспуси! И какво от това? Може ли някой да ми обясни какво е превьзходството в сравнение с оригиналния ауспух? При това гьрнето не пасва за случая и трябва да се побьлгарява ! За цената му изобщо не коментирам - там е вьпрос на сьстоятелност.
                    Колега, Ремуса си е Ремус и всеки го знае. Ако бяха като ментетата на състезателните коли нямаше да им слагат скъпите Ремуси, ето там е разликата, че ментетата се скапват за 2-3 години (даже много им дадох) докато ремуса издържа 7-8 и повече...

                    Коментар


                      #11
                      извинявайте, ама наистина незнам...каква всъщност е толкова голямата полза от РЕМУС-а?
                      ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

                      Коментар


                        #12
                        На всеки закупил "REMUS" комплект-по няколко лепенки"SHARK" от мен
                        SKODA 105L '78
                        PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                        FIAT 126p '89
                        TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                        GRANDE PUNTO 1.2 '06

                        Коментар


                          #13
                          Mitko написа:
                          prog написа:
                          извинявайте, ама наистина незнам...каква всъщност е толкова голямата полза от РЕМУС-а?
                          Освен звук не получаваш нищо повече. Казват, че повишава мощността, но това е вярно само при цялостна промяна на изпускателната система. hit-ko е прав като казва, че не си струва парите за единия звук, а под оригинална изпускателна система няма превдвид арабеските дето карат по една зима.[/b]
                          Благодаря ти за разяснението!
                          ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

                          Коментар


                            #14
                            Такаа... Ремус е марка спортни гърнета и изп. системи,както Себринг и др.Суперспринт е наи -известната марка за италиански коли.Гърнетата са правопоточни с минимално съпротивление за газовете(права перфорирана тръба)отстрани напълнено със стъклена вата.Звукът е около 2 пъти по -силен.Такова Типо като моето с първо и второ гърне на Суперспринт и спортен филтър К&Н става от 148 к.с. на 164к.с. (официални данни)
                            sigpic
                            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                            475HP 11,5/1,9/191
                            YouTube

                            Коментар


                              #15
                              Променя ли се разхода на гориво,ако на автомобил се монтират спортни гърнета ?

                              Коментар

                              Working...
                              X