Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto HGT vs Bravo HGT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Punto HGT vs Bravo HGT

    Интересува ме кое е по-бързо на 400м и 1000м. Има ли разлика ако бравото е 154 коня? Извинявам се ако някой е пуснал такава тема, но аз не открих.

    #3
    Трябва да се пробва...иначе мнения много...по книжки ги дават с еднакви времена..според мен зависи от шофъора
    Punto HGT - total
    Punto 1.2 16v Sporting - total
    Punto 1.2 - alive
    Toyota celica t23

    Коментар


      #4
      По книжките пунтото е по пързо от 0-100км. Навийте Маскалин да се драпнем и ще видим кое е по бързо. Той е с браво аз съм с пунто. Има много мнения по въпроса, но мисля че до сега никой не ги е бягал двете колици! Бравото е 147 коня доколкото знам! И естествено според мен пунтото е по бързо дори и аз да не мога да победя Маскалин!
      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

      Коментар


        #5
        http://zeperfs.com/duel153-155.htm
        Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
        Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
        I am in love with my cars

        Коментар


          #6
          Replay написа:
          http://zeperfs.com/duel153-155.htm
          Ако съдим по това ХГТ-то бие почти по всички данни

          Коментар


            #7
            И двете са ХГТ! Това са данни че бил по мощен и т.н. Макс скорост на пунтото 204?!?!?!? Аз съм дигал повече!!! Пунтото е с 200 и няколко кила по леко и пак гледам по саитовете Бравото не е ли 147 коня? Те го пищат 154-6!
            >>> PUNTO POWER - HGT<<<

            Коментар


              #8
              zarcov написа:
              И двете са ХГТ! Това са данни че бил по мощен и т.н. Макс скорост на пунтото 204?!?!?!? Аз съм дигал повече!!! Пунтото е с 200 и няколко кила по леко и пак гледам по саитовете Бравото не е ли 147 коня? Те го пищат 154-6!
              147 е

              Коментар


                #9
                Sparco_Racing написа:
                zarcov написа:
                И двете са ХГТ! Това са данни че бил по мощен и т.н. Макс скорост на пунтото 204?!?!?!? Аз съм дигал повече!!! Пунтото е с 200 и няколко кила по леко и пак гледам по саитовете Бравото не е ли 147 коня? Те го пищат 154-6!
                147 е
                НЕ е вярно!2.0 HGT 20V (154 Hp) от 1998 - .....2.0 HGT 20V (182.AD) (147 Hp) от 1995 - 1998
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар


                  #10
                  zarcov написа:
                  И двете са ХГТ! Това са данни че бил по мощен и т.н. Макс скорост на пунтото 204?!?!?!? Аз съм дигал повече!!! Пунтото е с 200 и няколко кила по леко и пак гледам по саитовете Бравото не е ли 147 коня? Те го пищат 154-6!
                  Зарко, на 2.0 HGT 20V (154 Hp) - максималната скорост е 213км/ч.А на 2.0 HGT 20V (182.AD) (147 Hp) - максималната скорост е 210км/ч.Нормално е 5-така да е с по-голяма макс. скорост, все пак има още един цилиндър
                  BMW E90 320D
                  ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                  ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                  ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                  Коментар


                    #11
                    не твърдя ,че данните от сайта са напълно достоверни но се изчисляват по формула и въпреки всичко данните са прекалено близки,всичко ще се реши на пистата ,но аз си мисля че пунтото ще вземе старта но след 250-300 метра бравото ще го догони и вероятно ще вземе 400стотинте метраВ сайта съм пуснал гонката с 154-5 коня браво ,да защото има 2 такива 147 и 154-5 някаде го пишат 154 другаде 155 само колегите с такъв двигател ще потвърдят колко точно е .Ако някои ще ги тества моля сминайте колеги ,че и тези които не сме на място да се порадваме .
                    Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                    I am in love with my cars

                    Коментар


                      #12
                      Зарков говориш така все едно съм ти отказвал , а истината е че ти никога не си предлагал лично на мен да се пускаме . Иначе до сега не съм отказвал на никой дори да знам че 100% ще падна. Казвай къде кога и ако ми е удобно идвам и се пускаме . Иначе това че си с 200 кг по-лек не трябва толкова да те радва. Защо ли ? Защото , както може би си видял във френския сайт съотношението кг/Конска сила е мааалко по-кофти на твойто ХГТ от колкото на мойто П.С за първи път чувам че по-новото ХГТ е 154 коня.Все пак и на самия калник си пише 155. Пък и по непотвърдени данни върви по слабо от 147-цата
                      Fiat Stilo JTD ....sold
                      Volvo C 70 ....

                      Коментар


                        #13
                        Mescalin написа:
                        Зарков говориш така все едно съм ти отказвал , а истината е че ти никога не си предлагал лично на мен да се пускаме . Иначе до сега не съм отказвал на никой дори да знам че 100% ще падна. Казвай къде кога и ако ми е удобно идвам и се пускаме . Иначе това че си с 200 кг по-лек не трябва толкова да те радва. Защо ли ? Защото , както може би си видял във френския сайт съотношението кг/Конска сила е мааалко по-кофти на твойто ХГТ от колкото на мойто П.С за първи път чувам че по-новото ХГТ е 154 коня.Все пак и на самия калник си пише 155. Пък и по непотвърдени данни върви по слабо от 147-цата
                        http://catalog.auto.ru/catalog/cars/fiat/bravo/
                        BMW E90 320D
                        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                        Коментар


                          #14
                          blagun не говорих по принцип , а на практика ... и казах " непътвърдени" смисъл така са ми казвали . Иначе вярвам си участвал и гледал достатъчно гонки за да знаеш че сухата статистика не е 100% вярна , особенно за коли на по 8-10 години
                          Fiat Stilo JTD ....sold
                          Volvo C 70 ....

                          Коментар


                            #15
                            Mescalin написа:
                            blagun не говорих по принцип , а на практика ... и казах " непътвърдени" смисъл така са ми казвали . Иначе вярвам си участвал и гледал достатъчно гонки за да знаеш че сухата статистика не е 100% вярна , особенно за коли на по 8-10 години
                            Така е Присъствал съм на гонка между двете, и 155 коньовото повече върви ,с малко де, но повече...
                            BMW E90 320D
                            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                            Коментар

                            Working...
                            X