Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за CD Changer???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за CD Changer???

    Здравейте,намерих следното в един сайт за техника относно един чейндър FIAT SONY CDX-656:"Compatible with Fiat 1993 onwards, Head Unit is Grundig AD-182H it has no bus lead pre-installed, supplied with the Sony 6 disc CD changer + Grundig Interface lead"Дали това означава че може да се сложи на Браво към оригиналния касетофон, който е с управление на CD Changer?И дали трябва някакъв друг кабел да се прекарва, а не фабричния който е прекаран до багажника?
    Bravo HGT

    #2
    Хайде де колеги, помогнете!!!Кажете поне какви чейнджъри имате вие, за да си търся като вашите!
    Bravo HGT

    Коментар


      #3
      ...

      Коментар


        #4
        а аз да попитам какво мога да сложа на либрата??В нета четох, че старите модели на сони стават??
        www.lancia-bg.com
        Безплатно публикуване на обяви в avto-borsa.com
        Lancia Lybra 20v

        Коментар


          #5
          netsurfer написа:
          а аз да попитам какво мога да сложа на либрата??В нета четох, че старите модели на сони стават??
          Свали го касетофона и виш дали е грундик, както е при Фиат, ако е такъв и притежава чейнджър контрол най-вероятно ще стане.

          Коментар


            #6
            Alexius написа:
            netsurfer написа:
            а аз да попитам какво мога да сложа на либрата??В нета четох, че старите модели на сони стават??
            Свали го касетофона и виш дали е грундик, както е при Фиат, ако е такъв и притежава чейнджър контрол най-вероятно ще стане.
            май е грундиг, трябва да пробвам
            www.lancia-bg.com
            Безплатно публикуване на обяви в avto-borsa.com
            Lancia Lybra 20v

            Коментар


              #7
              Re: Въпрос за CD Changer???

              cio написа:
              Здравейте,намерих следното в един сайт за техника относно един чейндър FIAT SONY CDX-656:"Compatible with Fiat 1993 onwards, Head Unit is Grundig AD-182H it has no bus lead pre-installed, supplied with the Sony 6 disc CD changer + Grundig Interface lead"Дали това означава че може да се сложи на Браво към оригиналния касетофон, който е с управление на CD Changer?И дали трябва някакъв друг кабел да се прекарва, а не фабричния който е прекаран до багажника?
              Колега, ако не си сложил чейнджър само кабела продаваш ли го и колко струва.

              Коментар


                #8
                СД

                Ми да то кабела е по скъп/ като за кабел / и по се търси от СД по хубаво едно ново с Флашка и тотово
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #9
                  Имам ченджар Сони моделът който колегата е описал ЦДХ 65 и буксата му е доста по различна от нашите кабели без побългаряване няма да стане.
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    #10
                    Re: Въпрос за CD Changer???

                    cio написа:
                    Здравейте,намерих следното в един сайт за техника относно един чейндър FIAT SONY CDX-656:"Compatible with Fiat 1993 onwards, Head Unit is Grundig AD-182H it has no bus lead pre-installed, supplied with the Sony 6 disc CD changer + Grundig Interface lead"Дали това означава че може да се сложи на Браво към оригиналния касетофон, който е с управление на CD Changer?И дали трябва някакъв друг кабел да се прекарва, а не фабричния който е прекаран до багажника?
                    Колега преди като се рових да си търся чейнджър и касетофон за моята, ми казаха моделите които са съвместими имаше 3 модела на Грундиг и 1 на Сони, неможах да намеря къде съм си ги записал, но съм почти сигурен, че беше нещо подобно модела. А за кабела по аудио магазините е пълно с преходници едва ли ще е проблем.
                    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                    Коментар


                      #11
                      Аз имам въпросният модел на Сони от доста време и точно преходника ми е проблем ,тямат никаде такова животно,трябва сам да си правя а все не мога да отделя време за това.
                      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                      Коментар


                        #12
                        dani389 написа:
                        Аз имам въпросният модел на Сони от доста време и точно преходника ми е проблем ,тямат никаде такова животно,трябва сам да си правя а все не мога да отделя време за това.
                        "CTAFAS007" Това е адаптора има го в Англия но излиза над 100лв
                        Marea Weekend HLX Jtd 110

                        oO(_)____////____(_)Oo

                        Коментар

                        Working...
                        X