Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Казанлък - София - питане за маршрут

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Казанлък - София - питане за маршрут

    Налага ми се тези дни да пътувам до София, като задължително ще преспивам в Казанлък. Досега винаги от Казанлък продължавам до Калофер, след това завивам за Баня преди Карлово (има една бензиностанция) и през Труд се качвам на магистрала Тракия при Пловдив. Не минавам през "подбалканския" защото не ми харесва последния участък преди София със завоите, иначе пътя е оправен (или беше в добро състояние лятото като го минавах).Въпроса ми е струва ли си от Казанлък да хвана пътя за Стара Загора и от там да изпробвам новия участък от магистрала Тракия. Малко ще ми се удължи пътя (около 30км), но ще избегна сутрешното натоварване преди Труд посока Пловдив.
    Fiat Brava 1.2 SX '99 (182B2.000)
    http://fiat.comnet.bg/

    #2
    Е, то дали си струва, ще решиш ти, като избереш един от двата варианта и го осъществиш. Представи си, че ти кажем "струва си", пък на магистралата попаднеш на мазало, като оня ден, ще кажеш, че сме те подвели. Така че, изборът си е твой. :D
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      Опитай ако искаш ,но и варианта през Баня няма да те забави много.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Опитах и мога да кажа, че по магситралата се стига доста по-бързо, въпреки че се удължава пътя с около 30км.Карането по магистралата е най-скучното нещо, което съм правил напоследък, но поне се пести време.Когато се влиза в Стара Загора от Казанлък няма табела, която да те насочва към магистралата. Аз влязох в града и от там след малко лутане излязох където трябва. За да се качиш на околовръстното /пътят от Бургас/ преди да влезеш в Стара Загора има табела "Хасково", но това го видях на връщане като минах по същия маршрут в обратна посока.
        Fiat Brava 1.2 SX '99 (182B2.000)
        http://fiat.comnet.bg/

        Коментар

        Working...
        X