Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Само да те е яд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Само да те е яд

    Здравейте,просто трябваше да си излея някаде мъката от едно нелепо ПТП което ми причиниха, за моя радост без последдици за никого. Вчера пътувах по Мария Луиза в посока Илиянци и спрях на червено на светофара на кръстовището със Скопие. След 10 сек усетих как задното ми огледало много бързо се пълни от колата идваща зад мен и хоп - изстреля ме като сачма във въздушна пушка. Добре че го видях и пуснах спирачката та нямаше какво да ме спре. Странно но бронята е поела удара единствено изкривяване около номера и багажника не се затваря - мъчих го 5 мин, но ще видим. Най лошото е че ме изхвърли на пред при удара и колана ме метна на зад и хоп седалката пропадна. Тя отдавна си се клатише но сега се счупи рамката някаде над механизма за дърпане напред.пича ми вика - "Гледай бе човек, тоя калпав Фиат, ама как нищо му няма а пък на мен ..." това поне малко ме развесели ВНИМАВАЙТЕ КОЛЕГИ ЗА НЯКАКВИ СИ СПЕСТЕНИ ПЕТ МИНУТИ НЕ СЕ ЗНАЕ КОЛКО РАЗПРАВИИ
    Прикачени файлове

    #2
    хехех ама на теб верно нищо ти няма не знам каското ще признаят ли седалката иначе да тия някой коли не са ги мислили мн мн.....на тодор александров и константин величков 1 с бус спря заради коланата пред него.тоя зад него беше се заблеял и от лек удар бронята навътре и 2та фара долу 0 опел кадет ! На астрата гледам са се потрудили и не се чупят сега
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Ами незнам с колко се движеше, но от този удар аз изхвърчах на 5-6 метра.. Иначе почти нищо няма , а като слязох бях бесен мислих че нямам задница. След удара даже ми проработи отоплението на задното стъкло за сметка на трудно затварящия се багажник ....... :P ама някак си това не ме радва

      Коментар


        #4
        Свали бронята, защото там ще са пораженията. Отзад би трябвало да има една греда, която си е свършила работата и се е сплеска.
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Мерси за съвета, днес точно това направих и наистина гредата е хлътнала не малко точно под буферите на бронята - незмам колко пари ще ми вземат. С мъка успях да оправя багажника - механизма беше влязал навътре и чопчето което го отваря изкривено. Огледах ме я и отдоло за скрити повреди но май няма.

          Коментар

          Working...
          X