Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво стана днес, голямо приключение :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво стана днес, голямо приключение :)

    Почвам от вчера. С майка ми се разбрахме да докара Уното в сервиза където работя за да видя акумулатора. Дойде тя, погледнах акумулатора нямаше киселина и следователно му долях вода. До тук добре.След това ми каза, че хода на ръчната се е увеличил, и от моя страна последва съмнението, че жилото се е скъсало от студеното. Качихме я на подемника и след огледа който направих, всичко ОК. Тръгнах да въртя колелетата(задните) и опа едното ту блокира -ту отпуска. Смъквам, махам гумите, развивам барабаните и със махането им пада феродото на задно ляво колело подчертавам феродото, не накладката . Бързо до магазина за накладки Raicam някакви измислени, монтирах ги, обезвъдуших и след това беше кефа :D Ръчни ала-бала, след километрите които навъртях ръчната се отпусна малко, но това ще бъде коригирано Щом стане въпрос за спирачна система, колеги действайте!

    #2
    На мен ми се разлепиха в движение! Тогава ако знаеш какъв цирк е!
    Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

    Коментар


      #3
      Forsaken написа:
      На мен ми се разлепиха в движение! Тогава ако знаеш какъв цирк е!
      Забавно ще да е било ;D
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        На баща ми пък му падна накладка в движение и колата се завъртя на подбалканския път.Беше трабант де.

        Коментар


          #5
          Re: Какво стана днес, голямо приключение

          ThE_PuNiSHeR написа:
          Почвам от вчера. С майка ми се разбрахме да докара Уното в сервиза където работя за да видя акумулатора. Дойде тя, погледнах акумулатора нямаше киселина и следователно му долях вода. До тук добре.След това ми каза, че хода на ръчната се е увеличил, и от моя страна последва съмнението, че жилото се е скъсало от студеното. Качихме я на подемника и след огледа който направих, всичко ОК. Тръгнах да въртя колелетата(задните) и опа едното ту блокира -ту отпуска. Смъквам, махам гумите, развивам барабаните и със махането им пада феродото на задно ляво колело подчертавам феродото, не накладката . Бързо до магазина за накладки Raicam някакви измислени, монтирах ги, обезвъдуших и след това беше кефа :D Ръчни ала-бала, след километрите които навъртях ръчната се отпусна малко, но това ще бъде коригирано Щом стане въпрос за спирачна система, колеги действайте!
          Колега, това уно е за моргата в Първомайци, като чета за кво става дума....Време ти е да обновиш гаража..

          Коментар


            #6
            Жалкото е, че хоратя не се замислят каква лоша шега може да им поднесе тази стара барака.
            Bravo 2.0 20V
            Tipo 2.0 16V SediciValvole

            Коментар


              #7
              ... се изказаха неподготвени

              Коментар


                #8
                BULLDOG написа:
                Жалкото е, че хоратя не се замислят каква лоша шега може да им поднесе тази стара барака.
                Стара или нова на всяка кола може да се случи!
                now. BMW E39 523i '98 170hp
                ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                Коментар


                  #9
                  dimmX написа:
                  BULLDOG написа:
                  Жалкото е, че хоратя не се замислят каква лоша шега може да им поднесе тази стара барака.
                  Стара или нова на всяка кола може да се случи!
                  В случая си смешен.Световно е доказано че старите коли са причина за голяма част от катастрофите.ABS ли има AIRBAG поне един има ли?Какво да говорим за спирачки.Най малко че псувам доста често закъсали такива бараки които правят задръствания.Осъзнайте се бе хора.В 2007-ма живеете
                  Bravo 2.0 20V
                  Tipo 2.0 16V SediciValvole

                  Коментар


                    #10
                    BULLDOG написа:
                    dimmX написа:
                    BULLDOG написа:
                    Жалкото е, че хоратя не се замислят каква лоша шега може да им поднесе тази стара барака.
                    Стара или нова на всяка кола може да се случи!
                    В случая си смешен.Световно е доказано че старите коли са причина за голяма част от катастрофите.ABS ли има AIRBAG поне един има ли?Какво да говорим за спирачки.Най малко че псувам доста често закъсали такива бараки които правят задръствания.Осъзнайте се бе хора.В 2007-ма живеете
                    1. Защо по моргите има все по - нови и все по - лъскави возила!?Щот те са изрядни а бараките са причина за катастрофите в световен мащаб..я се чуй ти колега!В повечето случаи главните виновници за ктастрофите в световен мащаб са безумните състезатели с луксозни коли...2.За бараките няма да говорим, щото и твойте от подписа не са първа младост!Това, че ги псуваш помагали ти!?...не забравяй , че всеки може да го понахранят независимо какво и за колко пари кара!п.с. За други хора всяка една собственост на нечие лице е барака!Карай си там БМВ и продължавай да си псуваш!
                    now. BMW E39 523i '98 170hp
                    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                    Коментар


                      #11
                      dimmX написа:
                      BULLDOG написа:
                      dimmX написа:
                      BULLDOG написа:
                      Жалкото е, че хоратя не се замислят каква лоша шега може да им поднесе тази стара барака.
                      Стара или нова на всяка кола може да се случи!
                      В случая си смешен.Световно е доказано че старите коли са причина за голяма част от катастрофите.ABS ли има AIRBAG поне един има ли?Какво да говорим за спирачки.Най малко че псувам доста често закъсали такива бараки които правят задръствания.Осъзнайте се бе хора.В 2007-ма живеете
                      1. Защо по моргите има все по - нови и все по - лъскави возила!?Щот те са изрядни а бараките са причина за катастрофите в световен мащаб..я се чуй ти колега!В повечето случаи главните виновници за ктастрофите в световен мащаб са безумните състезатели с луксозни коли...2.За бараките няма да говорим, щото и твойте от подписа не са първа младост!Това, че ги псуваш помагали ти!?...не забравяй , че всеки може да го понахранят независимо какво и за колко пари кара!п.с. За други хора всяка една собственост на нечие лице е барака!Карай си там БМВ и продължавай да си псуваш!
                      Само да вметна че съм фен на БМВ и на Италиански автомобили.Минал съм през Типо 1.4моно 1.6 двувалка,2.0i,Браво 1.8 16V Bravo 2.0 20V и БМВ-та и всяка година по едно джипче за зимата.Сега е VITARA с много як вид.А ти щом ходиш по морги за носачи си жив прошляк.Засрами се!!!
                      Bravo 2.0 20V
                      Tipo 2.0 16V SediciValvole

                      Коментар


                        #12
                        Слушай сега, тарикатче ако въобще си такъв!Не ме интересува през кво си минал кво си карал и тем подобни...тва мен въобще не ме вълнува!Освен това не ми стана ясно това от къде го измисли с носачите, кви морги кви 5 лева... и полечка с някой нарицания!!!Аз май ще съм третия дето щи кажи ,че буташ на акъл!!!
                        now. BMW E39 523i '98 170hp
                        ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                        ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                        Коментар


                          #13
                          Колеги, успокойте топката!Ще се принудя да заключа темата ако обидите продължават.

                          Коментар


                            #14
                            Е някои колеги не осъзнават някои факти и реалности.Живеят накъде в 90-десетте още явно.
                            Bravo 2.0 20V
                            Tipo 2.0 16V SediciValvole

                            Коментар


                              #15
                              BULLDOG написа:
                              Е някои колеги не осъзнават някои факти и реалности.Живеят накъде в 90-десетте още явно.
                              Почвам да се чудя това форума на Фиат ли е или форума на собствениците на нови коли
                              VW Bora Variant 1.6 16V '01

                              Коментар

                              Working...
                              X