Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ксенон системи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ксенон системи

    Внасям и продавам ксенон системи. Разполагам с по-разпостранените модели и цветове, а именно: Н1,Н4, Н4 биксенон, Н7. Всички на цветове 5000,6000 и 8000 к. Цена 220 лева. Пращам по куриер за ваша сметка с наложен платеж. Ако имате други идеи за получаване, за мен не е проблем. Цената е без монтаж, като такъв мога да осигуря само за района на Бургас. Цената на монтажа се определя според сложността и е по допълнителна уговорка. При интерес ЛС или скайп Шморхи. Преместих темата в правилния раздел.модераторски екип fiat-bg.org

    #2
    Ето снимки, за да се види за какво става въпрос.

    Коментар


      #3
      Ако Н4 БиКсенона ти е истински с подвижен балон си купувам веднага един на тази цена. Или ти викаш БиКсенон на тези дето са с ксенонче и халоген?
      Lancia Dedra, 1.6 LS, 90 hp, 159B9000, GM MPi, '95
      Lancia Kappa, 2.0, 20V, 145 hp, 838A1000, Bosch Motronic 2.10.3, '95

      Коментар


        #4
        Имам и такъв с халогенче, т.е. къси-ксенон, дълги-халоген. Неговата цена е 220 лева. Имам и биксенон, къси и дълги-ксенон. Цената е 350 лева.

        Коментар


          #5
          Нова цена за биксенона -270 лева. Нова доставка, по-добро качество, по-добра цена. Н4 с ксенон за късите, но без халоген за дългите, промоционално-150 лева.

          Коментар


            #6
            Айде колеги, вече имаме първите доволни клиенти, което много ме радва.

            Коментар


              #7
              Преди-След-И още малко

              Коментар


                #8
                шморхи написа:
                Нова цена за биксенона -270 лева. Нова доставка, по-добро качество, по-добра цена. Н4 с ксенон за късите, но без халоген за дългите, промоционално-150 лева.
                Здрасти, примерно искам за Н4 ксенон на късите,а промоцията ти е без халоген- кво значи.
                Fiat Punto 1.7td ELX Alfa Romeo 33 /1.3 vl
                ( Association of Drivers Against Daytime Running Lights - Bulgaria ) --- http://dadrl.hit.bg/

                Коментар


                  #9
                  Milen’ko_Punto написа:
                  шморхи написа:
                  Нова цена за биксенона -270 лева. Нова доставка, по-добро качество, по-добра цена. Н4 с ксенон за късите, но без халоген за дългите, промоционално-150 лева.
                  Здрасти, примерно искам за Н4 ксенон на късите,а промоцията ти е без халоген- кво значи.
                  няма да имаш дългиоставаш на къси само
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    Мда...нямаш дълги, освен ако фара ти не е като на Рено 19. Н4+Н1, двусекционен. Това си е бонус. Имат възможност за триксенон.

                    Коментар


                      #11
                      сори за ОФФ-а, обаче снимките на първата кола, какъв модел е, струва ми се Дукато, но може и Пежо да е, какво е в крайна сметка?И още един въпрос: може ли да се сложи ксенон, обаче не във фаровете а отдоло в мястото за халогените?
                      Прикачени файлове
                      FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

                      Коментар


                        #12
                        С голямо закъснение пиша, за което се извинявам. Аз имам същия бус колега и да, може да се сложи. Ако не се лъжа за мъглата бяха също на Н7, но мога да проверя ако все още искаш. Иначе, новата доставка пристигна, същото качество, но с по-ниски цениН1-190 леваН7-190 леваН4 биксенон-240 леваН3-190 леваИ новия модел, Н4 биксенон с по две крушки на осветително тяло. Т.е. истински биксенон. За съжаление цената е значително по-висока от нормалните, а именно 390 лева, но е очаквано...

                        Коментар


                          #13
                          Колеги, много съм доволен, че след преизчисляване на разходите имам нови, още по-ниски цени.Н1,Н7,Н3-170 леваН4 биксенон-225 леваН4 биксенон с по два светлинни източника-360 лева

                          Коментар

                          Working...
                          X