Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адски нелепа катастрофа до летището...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Адски нелепа катастрофа до летището...

    Почнаха заледяванията и съответно поднасянията. Прочетете до каква нелепа катастрофа се е стигнало в следствие на заледяване...:[color=blue:fa5a2463b3]Шофьор прегази друг, катастрофирал край летището09 ноември 2007 / News.dir.bg38-годишен шофьор на лек автомобил загина нелепо при катастрофа на столичния булевард

    #2
    Много нелепо наистина.Спазвайте правилото след инцидент или авария ако имате възможност отбиите максимално вдясно и не се разхождайте около автомобила и платното за движение.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Май бях писал за това място преди година-цветарника заради бетонните саксии между платната. Това е гадната естакада към летището. Всички секции са бетонни с изключение на една-тя е метална. Обикновено сутрин настилката на бетонните е ОК, но металната се заледява за норматив. Както си кара човек и изведнъж-як лед! Някой като се шашне и като скокне на средния педал ....П.С. Ограничението е 80км/ч!
      Fiat Stilo 1.8 16V

      Коментар


        #4
        Stoyan_68 написа:
        П.С. Ограничението е 80км/ч!
        много рядко минавам по този булевард, но имам някакъв спомен че при зимни условя ограничението е 40, ама може и да бъркам
        Audi 1.8S златен талон

        Коментар


          #5
          Сега съм в отпуск от 2 седмици, но в понеделник ще го видя колко е.
          Fiat Stilo 1.8 16V

          Коментар


            #6
            Много хора се изпотрепаха на тоя булевард, който е мост и трябва винаги да се внимава зимно време
            BMW E90 320D
            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

            Коментар


              #7
              Като слизате- намятайте си жълтите жилетки- те се виждат отдалече, само и за това да ви помислят за катаджий отдалече- пак ще намалят. Все пак не сме ги купували тези жилетки заради глобата, а за безопасност- аз ако спукам гума се качвам на банкета- цялата кола- все ми е тая да не изкривя скапаната джанта- по- важното е да няма още катастрофи, но този случай е ...нямам думи...мани.
              Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

              Коментар


                #8
                Kimi_Raikonen написа:
                Като слизате- намятайте си жълтите жилетки- те се виждат отдалече, само и за това да ви помислят за катаджий отдалече- пак ще намалят. Все пак не сме ги купували тези жилетки заради глобата, а за безопасност- аз ако спукам гума се качвам на банкета- цялата кола- все ми е тая да не изкривя скапаната джанта- по- важното е да няма още катастрофи, но този случай е ...нямам думи...мани.
                А тези жилетки каква пародия са..... По-добре не слизайте от колата... http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=14053
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар


                  #9
                  lllubo написа:
                  много рядко минавам по този булевард, но имам някакъв спомен че при зимни условя ограничението е 40, ама може и да бъркам
                  Ограничението е все още 80км/ч. Но има и знак А15-Опасност от хлъзгане
                  Прикачени файлове
                  Fiat Stilo 1.8 16V

                  Коментар

                  Working...
                  X