Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Alfa Romeo 166 2,4 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Alfa Romeo 166 2,4 JTD

    Моя старец смени тенекиите и сега ще трябва да се отърве от тази:Alfa Romeo 2,4 JTD 136hpЦена: 12 000лвГодина на производство и първа регистрация - 1999Цвят - Proteo RotСкоростна кутия - РъчнаПробег - 163 000км (взехме я на 98 000км от първи собственик)Екстри:4х AirbagЕл. Огледала с подгряване4х Ел. СтъклаЧерен текстилен салон (запазен)Ел. седалки с подгряванеКлиматроникASRABSTraction ControlCD changer16" алуминиеви джантиДопълнителна информация:Много добро техническо състояние, както и перфектно запазена боя и лак! Емблемите 166 и 2,4 JTD са махнати нарочно, понеже стоят много тъпо отзад и така изглежда доста по-красива и интересна (всеки питаше преди когато беше първата в Ямбол "Абе каква е тази кола?!" ). Нова предна и задна емблема, сменени са предни горни и долни носачи, биалетки и целия заден мост (бах негова мама к’ви пари...), шайба на коляновия вал (и нейната мама!), тъпото моторче за парното (и неговата майка също!). Предлага се с летни и зимни гуми, като зимните гуми са без джанти. Колата разполага с 2 оригинални ключа, сервизен ключ, код карта и сервизна книжка. Застраховка "Гражданска отговорност" за цялата 2008ма и пълно каско до 1 Февруари 2008.Снимки:Не съм я снимал вътре, понеже стелките бяха мръсни и изглеждаше кофти за снимка. Като я изпере тези дни ще го помоля да ми прати снимки да ги публикувам. Интериора е много запазен! Само кожата на топката за скоростния лост е захабена.За контакти:GSM: 0899 964303 - г-н ДимитровКолата се намира в ЯмболПС: Не ме търсете мен! Звънете на телефона!
    Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят
Working...
X