Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гуми ROTEX...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гуми ROTEX...

    Някой има ли наблюдения върху тези гуми?http://rotex.bg
    brava 1.6_v16 elx

    #2
    Ама как звучи само рекламата на гумите "Зимна сила".Не съм срещнал някой от форума да се е оплакал от тези гуми.Така е като никой не е купувал такива.Дано все пак някой отговори на въпроса.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Май ще съм първия дето ще го пробва, щото са на доста прилична цена и изглеждат с доста добро качество. Пък и 2 години гаранция !?
      brava 1.6_v16 elx

      Коментар


        #4
        За гаранцията по нашите прекрасни пътища не разчитай защото ако се изкриви гума винаги ще ти излязат с номера ,че си я ударил в някоя яма.Не се подлъгвай по цената.Перфектната зимна гума си струва пари.Като гледам си от Габрово ,а аз доста гуми и гориво съм хвърлил по този път В.Търново-Дряново-Карлово сега вече Казанлък и си мисля ,че ти трябват гуми които са доказани и имат някакво име.Кажи поне каква е цената за съответния размер.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          175/65/14 под 80 лв.Един колега с Браво е решил твърдо да си взема май ще оставя на него прощъпулника пък аз ще си взема Гислеив, че се знае за какво иде реч.
          brava 1.6_v16 elx

          Коментар


            #6
            Правят ги в заводите на Мишлен.Поне това пише на сайта им.Няма да са лоши.
            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

            Коментар


              #7
              Аз си патих от евтини гуми Тигър. Купих си 4 от летния/всесезонен модел по принуда и след 3 месеца ги изхвърлих и 4-рите. Едната се пръсна в дупка а другите се изкривиха. А през тези дупки съм минавал много пъти, затова твърдя че гумите са боклук. Естествено от гаранцията не ми ги подмениха. Недеи да си взимаш Гиславед Норд Фрост защото ако караш много, ще ги съсипеш за 1 сезон.
              Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

              Коментар


                #8
                Гумите Rotex, се произвеждат в заводите TigarMH, собственост на Мишлен, същите които произвеждат и гумите Tigar, Kleber и Michelin.Аз лично съм много доволен от гумите Tigar и специално моделите WinterA (зимни) и Hitris (летни). Кой знае защо, обаче, повечето хора купуват всесезонният им модел, който честно казано е боклук (поне по наблюдения на колите на познати). За Rotex нямам наблюдения, но може би си струва да се пробват.
                Fiat Ritmo 105TC
                1600cc 105к.с.

                Коментар


                  #9
                  neznam no na van6en vid sa kato zimniq tigar protektora i dannite sa ednakvi.az ti prepora4vam KORMORAN ili SPORTIVA kato ka4estvo sa po dobri i na mnogo dobra cenaМоля спазвай правилата.Писането на кирилица във форума е задължително!Модераторски екип на fiat-bg.org
                  ex. punto elx 1.2i
                  Lancia Libra 1.6

                  Коментар


                    #10
                    На мареята сложих 4 бр. чисто нови 185/65/14. За съжаление кой знае какви наблюдения нямам тъй като не съм минал и 500км., но на първо четене съм доволен. В смисъл меки са но страничния борд е достатъчно твърд и не очаквам да има проблеми с дупките, а и не съм усетил колата да е станала по - нестабилна даже съм по доволен от поведението и на пътя, но все пак свалих Ласа. Гумаджията от, който ги взех ми е приятел и не вярвам че, ще ме излъже. Тогава купих общо 8 гуми щото имам и вектра и ми ги даде по 80лв. с демонтаж, баланс и монтаж. Ами това е от мен.
                    Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
                    Chevrolet Aveo

                    Коментар


                      #11
                      johnfound написа:
                      Кой знае защо, обаче, повечето хора купуват всесезонният им модел, който честно казано е боклук (поне по наблюдения на колите на познати)
                      На мен всесезонния модел ми го продадоха за ЛЕТЕН. Просто това беше единствения магазин който работеше в Неделя а се наложи да пътувам до Австрия в Понеделник и трябваше да сложа летни гуми. Аз нямам впечатления от другите модели затова твърдя само за ВСЕСЕЗОННИТЕ че са АБСОЛЮТЕН БОКЛУК. Не се лъжете да си купите такива.
                      Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                      Коментар


                        #12
                        Взех две за проба ако не ми харесат слагам ги отзад и си земам други за предни.
                        brava 1.6_v16 elx

                        Коментар


                          #13
                          Е, доста време мина откакто сте ги коментирали тези гуми Rotex. Хайде сега споделете как са... вече би трябвало да има впечатления.
                          Brava 1.2, 16V, 2000
                          Ex: Golf 2, 1.3

                          Коментар


                            #14
                            впечатления?

                            pazdir написа:
                            Е, доста време мина откакто сте ги коментирали тези гуми Rotex. Хайде сега споделете как са... вече би трябвало да има впечатления.
                            Хайде де, и аз отдавна се интересувам от гуми Ротекс, всесезонните - няма ли впечатления?

                            Коментар

                            Working...
                            X