Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не мога да си вляза с ника и паролата..

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не мога да си вляза с ника и паролата..

    Смених браузъра от Internet Explorer на Mozilla FireFox и през мозилата не мога да си вляза с ника и паролата. Първият път след инсталацията нямах проблем, но сега не мога. В момента пиша от експлорера. Ако проблема е в моя телевизор, помощ!
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    #2
    Би ли пояснил.Виж какво пише в хоризонталното бяло поле веднага под емблемата на фиат. Вариантите са 2 или пише Здравейте, Interceptor! или е формата за логване във форума - полета за име и парола.

    Коментар


      #3
      Сори, че ти ползвам темата ама мен пък непрекъснато ме логаутва ... затворя ли форума на следващото отваряне 90% шанс е да съм логаутнат ... а от wireless връзката не мога да изпращам съобщения (от Smartphone-a ми), проблема в моя ... ъъъ.. телевизор? ли е или ? (имам предвид за втория въпрос), първия сигурно нещо е в черната кутия тука долу вдясно (компютъра) ... Пробвах да изтрия cookies - никаква разлика ... и запаметените пароли също ги изтрих - никаква разлика ...

      Коментар


        #4
        ilkor написа:
        Би ли пояснил.Виж какво пише в хоризонталното бяло поле веднага под емблемата на фиат. Вариантите са 2 или пише Здравейте, Interceptor! или е формата за логване във форума - полета за име и парола.
        Проблемът беше че изписва формата за логване, НО дори след въвеждане на парола и никнейм, формата остава същия и съм като гост.В момента пиша от Мозилата. Порових се във настройките и засега нямам проблем
        Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


        Когато целта е всичко и пътят е без значение!

        Коментар

        Working...
        X