Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КОФТИ ДЕН

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    КОФТИ ДЕН

    Днес на слизане от Пампорово един кретен с чисто новичко Мицубиши Колт PB9090BM щеше да се натресе в мен ако на му бях направил неволно място.Пред мен колона аз карам 5 км така и не изпреварвам(нещо не привично а мен) защото си говоря с приятелката и слушам музика и не ми се напряга излишно.Този с Колт-а се лепна за мен и постоянно нервничи и криволичи отзад.Движението беше доста натоварено а колоната доста голяма.Колата пред мен точно след един завой решава да спира внезапно с мигач в последния момент,аз го заобикалям псувайки го и настъпвам за да стопя дистанцията която се е получила между мен и колоната.Този с Колта прави същото.Да но след секунди виждам че дистанцията се топи доста бързо,набивам спирачки айбиес-а сработва с леко ляв волан спирам на осовата и на около 1 метър от този пред мен зад мен клаксон и виждам че колта ме подминава отдясно в банкета с пушилки.Оказва се че някакъв нещастник решава да завива към бензиностанция в другото платно(против правилата разбира се)Този с Колта до Пловдив караше като новобранец после.На влизане в Пловдив верижна катастрофа с 4 коли 1 км по нататък пак верижна с 3 коли.Прибирам си преди малко колата в гаража един ми спрял пред гаража,докато се разправям с него една патка сгъна калника на една паркирана до нас кола.На Бачковския манастир един с Сиво Пежо 206 караше от манастира надолу по паважа където обикновено както и днес вървят хора с пълна газ(то тая въшка само надолу върви и той явно беше решил да докажа на приятелката си че е гъзар)
    Bravo 2.0 20V
    Tipo 2.0 16V SediciValvole

    #2
    е поне си жив и здрав и колата и тя...снощи в Кброд 1 пиян с голф 3 челен удар със сиера той на място и 3ма берат душа като един казаха си е пътник...
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      nasty написа:
      е поне си жив и здрав и колата и тя...снощи в Кброд 1 пиян с голф 3 челен удар със сиера той на място и 3ма берат душа като един казаха си е пътник...
      Аххххх как се нервирах!!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Executer написа:
        nasty написа:
        е поне си жив и здрав и колата и тя...снощи в Кброд 1 пиян с голф 3 челен удар със сиера той на място и 3ма берат душа като един казаха си е пътник...
        Аххххх как се нервирах!!
        Е ....да не говоря мн мн не съм запознат тоест не сме голямо градче ма не клюкаря,но човека има бизнес - погребална агенция ,а отделно някакъв пост в полицията...но каквото и да пишеш е се тая то е ясно безгрешни няма секи има порок,ама като си пил пък не карай ако ще и президент да си....и да не те е страх от нищо.бтв жена му кара голф 5 и даже кара доста според закона със 50.Което ме е дразнило понякога ден слънце чист път тя си е кротнала 50 и тва е...а пътя е все едно да си на по-голям булевард в софиа можеш спокойно да караш с 70 опасност от деца и др глупости няма(относително казано).Коли отсреща не можеш да я изпревариш ,а се събират коли зад нея.Ама много глупости пиша вече ми се струва.Жалко за хората от другата кола
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар

        Working...
        X