Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да блъснеш полицейска Астра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да блъснеш полицейска Астра

    Хе-хе, от 14 год. съм с шофьорска книжка, момчета, не очаквах че и това ще стане. Нещо не можахме да се разберем с колегите с лампите и ги натресох яко отзад на едно кръстовище. Типото е здраво, обаче на Астрата й падна задната броня и се поогъна левия заден калник. И изобщо не се наложи да чакаме КАТ :D , дойдоха веднага още две-три от същите Астри и една Нива. Беше ми интересно защото това нещо се случва веднъж в живота, дето се вика, акта просто беше малка подробност :D
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
    Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
    Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

    #2
    Лошо, по готино щеше да е те тебе да те натресат отзад и да си напишат сами акт за неспазване на дистанция, а ти да настояваш за протокол за пред застрахователя
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Колега, ти си моят герой!
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Потресаващо ,но факт.Преди години ми се наложи да помагам на едни служители на КАТ да си извадят ладичката от един трап.Така се бяха улисали да гонят един мотор ендуро ,че не усетили кога са се озовали в него.Ама какъв смях ме напушваше тогава.За тези които са от В.Търново това беше една много добре позната Лада с номер 1356.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          хехеех забавно е да.....да си оправиш по бързо колата Иначе къде се беше загледал....в синята лампа ли как се върти?
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #6
            nasty написа:
            Иначе къде се беше загледал....в синята лампа ли как се върти?
            Respect беее, моля ти се!
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              ахахах Хубава тема колеги.Преди 2-3 години работех в една фирма в която често работеха и хлапета.Та един ден, не кой да е ден, а ден за заплата въпросното хлапе сигурно беше на 16-17 години реши да оползотвори заплатата.Взело колата на баща му, пали и на парвия завой челно в патрулката :D :D :D Добре че нямаше пострадали и ще му остане само налудничевия детски спомен
              VTS 16V

              Коментар


                #8
                Леле леле Какво писаха в акта? Несъобразена скорост, може би?

                Коментар


                  #9
                  Акта беше за отнемане на предимство, защото ги праснах леко вляво, т.е. дошъл съм им от ляво и не съм ги пропуснал.А цялата работа стана защото те спряха в средата на кръстовището да дадат предимство на кола, която се движеше по път без предимство. Абе мани, с униформени кво да се разправяш, баща ми беше цял живот такъв, и той това твърдеше :D
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                  Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                  Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                  Коментар


                    #10
                    Чу ли на пътя Варна-Златни какво станало. Една мацка с бмв удря отзад едно опелче което прелита в отсрещното платно и се натриса в полицейска кола...мисля и още една кола го отнася. Мацката от бмв-то я дадоха по тв-то - седи с нахален поглед и недоволства ’ни искъм да ма снимати’. Няколко човека в болница и луд късмет че няма загинали.

                    Коментар


                      #11
                      хехех ама току що го гледах и аз..няква наточена ма им се озъби на въпроса кой е карал и с колко иначе в корсата жената ще се благославя че си е купила кола с 2 ърбега.А за горното за полицайте тая вечер аз си карам по мария луиза и на лъвов мост от движението си останах в лентата която после прави ляв завой за по сливница..та си изчаках минаха колите аз свих в дясната лента изчаках си зеленото.Тръгвам и се позасилвам да мина пред трамвая отминах и хоп палка...и на девойката с мене и казвам айде ще се пише акт (даже реших ако искат пари да не давам ) и тоя документите и ми разправя ама аз ви спирам заради г13 знак май той беше(аз си помислих заради престрояването) и повече не го слушах кво ми говори.Каза ми изчакай да ти напишем акт-а и те викнем...и оп след малко абре я ела.И си викам опа почна се да си искат...а той нашия пита ама ти такова от къде идваше аз ми от мария луиза...той ама не от сливница аз - НЕ почесаха се двамата нещо записаха че са ме проверили и ме пуснаха.Яко се беше объркал тоя
                      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                      Коментар


                        #12
                        Браво на la squadra azzurra, и аз искам така

                        Коментар


                          #13
                          nasty написа:
                          хехех ама току що го гледах и аз..няква наточена ма им се озъби на въпроса кой е карал и с колко иначе в корсата жената ще се благославя че си е купила кола с 2 ърбега.А за горното за полицайте тая вечер аз си карам по мария луиза и на лъвов мост от движението си останах в лентата която после прави ляв завой за по сливница..та си изчаках минаха колите аз свих в дясната лента изчаках си зеленото.Тръгвам и се позасилвам да мина пред трамвая отминах и хоп палка...и на девойката с мене и казвам айде ще се пише акт (даже реших ако искат пари да не давам ) и тоя документите и ми разправя ама аз ви спирам заради г13 знак май той беше(аз си помислих заради престрояването) и повече не го слушах кво ми говори.Каза ми изчакай да ти напишем акт-а и те викнем...и оп след малко абре я ела.И си викам опа почна се да си искат...а той нашия пита ама ти такова от къде идваше аз ми от мария луиза...той ама не от сливница аз - НЕ почесаха се двамата нещо записаха че са ме проверили и ме пуснаха.Яко се беше объркал тоя
                          бе и аз яко се обърках и нищо не разбрах :D

                          Коментар

                          Working...
                          X