Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Що за катастрофа...???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Що за катастрофа...???

    ...е ако някой може някак да обясни въпросната катастрофа... ...как са се теглили, кво са направили, та да влязат в довра. И едната кола защо пък е горяла, та детето е с изгаряния по петата. Баба ми и дядо ми живеят в Луковит и знам, че 80% от населението са мангали. Това ако не е тяхна работа, на пък...:Теглещи се коли нахлуха в двор, 4 деца ранени03 ноември 2007 / News.dir. bgЧетири деца на възраст от 5 до 18 г. пострадаха при пътен инцидент в Луковит, съобщиха от Националния медицински координационен център.Инцидентът е предизвикан от две теглещи се коли, предаде "Фокус". Към 11.30 часа едната от тях е навлязла в частен двор, където са играели момиче и момче съответно на седем и пет години. 7-годишно момиченце е получила фрактура на десния крак и е откарана в болницата в Ловеч. 5-годишно момченце пък е с контузия на главата, която не е тежка. Затова то ще бъде оставено на домашно лечение. Пострадали са още двама младежи, всеки от които се е возил в една от теглещите се коли. 18-годишният М.Н.Н. и 17-годишният П.Д.Д. са получили контузии на главата. М.Н.Н. има и изгаряне първа степен на дясната пета. Момчетата са настанени в хирургичното отделение на болницата в Луковит.

    #2
    Всичко можем да очакваме вече по родните ни пътища.А тези мургави човечета както обикалят и събират старите коли направо са пошурели теглят се кои както намери за удобно.КАТ отново ли заспаха.Ама така е на тях няма какво да им вземат.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      ...да ги таковам в журналистите. На коя от двете версии да вярваме...:[color=darkblue:401fa09cdf]Дете пострада при инцидент пътен инцидент на изхода на Луковит, съобщиха от МВР.Лек автомобил

      Коментар


        #4
        Може да са били "леко" пийнали. А и с каква скорост трябва да се дърпат, за да се завърти опела при скъсването на въжето А да нахлуят в двор...... Аз с Бравата съм дърпал едно Рено Рапид(в опит да запали ) на Драган Цанков на заден, защото имах теглич само отпред, пък не съм нахлул в автогарата
        M-Benz E 250 TD 150hp
        M-Benz 200d 75 hp
        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

        Коментар

        Working...
        X