Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво vs. Ситроен

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво vs. Ситроен

    по принцип не съм привърженик на гонките но от време на време бензина в мен кипва :D .онзи ден се прибирах към Пловдив когато зад мен се лепна един толкова близо че не можах да видя марката на колата му.реших да го дръпна но уви-онзи плътно зад мен.така до около 150-160 когато се сетих че съм с лепена гума и ме хвана шубето . намалих и онзи си ме мина с лекота.та се чудя толкова ли са вървежни тези ситроени/беше Ксара/?не че бравото е най голямята бегачка ама до сега нямах добри впечатления относно Ситроен.
    Renault Laguna 1,9 dci 2002

    #2
    Ами ако е с голям двигател ,т.е поне 150кончета си вървят пущините,ама ти с тая лепена гума недей да се правиш на Шумахер или пък ако толкова напираш само в града, пък ако те видя някаде по улиците ти обещавам дръпка
    Nissan Primera 1.6 16v P11
    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #3
      гумата е сменена вече само да те мерна :D .
      Renault Laguna 1,9 dci 2002

      Коментар


        #4
        Много ще падаш
        Nissan Primera 1.6 16v P11
        ex.Fiat Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #5
          kantarev написа:
          Много ще падаш
          Чакайте аз да ви набарам някъде.....
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #6
            само не с купето Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 .още някой с браво 1.6 и ще си направим гонка само бравота-кеф
            Renault Laguna 1,9 dci 2002

            Коментар


              #7
              Гледайте да не ви хвана аз че тогава ще гледате задния ми номер и задния капак без дръжката

              Коментар


                #8
                Верно че пък твоето зверче беше олекотено(без дръжки)!Е айде от теб да мине ще ни дадеш една кола преднина
                Nissan Primera 1.6 16v P11
                ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                Коментар


                  #9
                  kantarev написа:
                  Верно че пък твоето зверче беше олекотено(без дръжки)!Е айде от теб да мине ще ни дадеш една кола преднина
                  Долавям някаква подигравка май или ....

                  Коментар


                    #10
                    Ако ситроена е бил такъв http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/2176.html не се изненадвай че те е скинал.
                    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                    Коментар


                      #11
                      Не, беше си голяма 4-врата Ксара, ама знае ли човек кво има под капака
                      Renault Laguna 1,9 dci 2002

                      Коментар


                        #12
                        vaskobravo написа:
                        Не, беше си голяма 4-врата Ксара, ама знае ли човек кво има под капака
                        Така е, като не знаеш кво е под капака не се пускай... Мен едно лапенце с Браво 1.4 тръгна да ме настъпва на един път, но уви само си избърса сълзчиките и така... Реши май че мареата ми му изглежда тромава защото карах бавно след като беше измита... и както казваш кипна бензина в кръвта ми и се поизгаврих с него защото незнаеше за кво иде реч под капака ...

                        Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                        ex:Opel Kadett 1.3
                        ex:Fiat 125p
                        ex:Москвич 412

                        Коментар


                          #13
                          Сега видях темата, понеже не си падам по гонките. Та искам да ви кажа за Ситроена, че върви доста прилично. Аз има Ксара само че е комби с 1.8 16V двигател и е 112 к.с. 0-100 ги прави за 11.2 - 11.5с. а до 180 км/ч не ускорява много по-бавно. Та мисълта ми бешеда не ги подценявате много.
                          FIAT PUNTO 1.7 TD
                          CITROEN XSARA 1.8 16V VTS EXCLUSIVE

                          Коментар


                            #14
                            хехехе незнам хора аз карам фиаче браво 1.6 16 в ами да ви кажа чесно до сега съм се пускал с голф 4 в5 150 коня и го скъсах верно с много малко но факт е че съм го бил неможах да повярвам но на къса гонка пускал съм се с голф 3 2.0 гти 115 на къса и на мгистралта го мачкам с ситроен гт 1.4 и с него на равно с мерцедес е 220 2.2 цди на него на задната броня му стоя с бмв 325 тдс днеска се пуснах и го бих с страпно много а колата ми гори много към 12 13 градскко а варви като ненормална според вас нормално ли е за браво това да гори толкова и да варви толкова нишо не съм му пипал по двигателя

                            Коментар


                              #15
                              Xsara VTS е най-мощния двигател на ксарата и е доста вървежна, заразлика от бензиновата турбо версия на Ксантия. Хем е с турбо, хем 147 коня и пак е като куц кон.... Виж пробвай се със Саксо VTS да ти скъса шортите
                              www.CarProfi-BG.com
                              Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                              Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                              Най-атрактивните цени в София!

                              Коментар

                              Working...
                              X