Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стикер идея

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стикер идея

    Имам предложение - на Италфеста на мястото за сбирка на МПС-тата да си лепнем по едно деликатно стикерче на предния джам ( неголямо ... 20-30 см ...) със съответният ник на потребителя , щото много объркано става иначе - имена , никове , прякори ... човек не знае кой-кой е , а мисля , че тази година хората ще са повече пък и болшинството се познаваме само по интернет при наличието на повече от две трети , отговорили с да , лично ще поръчам стикерите на всички потребители от Алфа, Фиат и Ланчия форумите , които имат поне едно мнение в тези форуми Админите и модераторите ще имат стикери във съответният цвятжълто - админ червено - модератор бяло за редови потребител при наличие на няколко ника и ли други неуточнени въпроси , пишете по темата Обаче тези , които имат различни никове в трите форума , какво ще ги правя не знам П.С. има и други форуми , но мисля че тези са основните за Италфеста и останалите да не се обиждат . нищо лично не е

    #3
    Това наистина е едно много добро предложение,поздравления
    FIAT Coupe

    Коментар


      #4
      Re: Стикер идея

      jorko написа:
      да си лепнем по едно деликатно стикерче на предния джам ( неголямо ... 20-30 см ...) със съответният ник на потребителя
      Но хайде да не го лепваме а всеки да си направи по едо надписче върху хартияПримерно:Което после много по лесно се маха от там ....
      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

      Коментар


        #5
        Re: Стикер идея

        ivo написа:
        jorko написа:
        да си лепнем по едно деликатно стикерче на предния джам ( неголямо ... 20-30 см ...) със съответният ник на потребителя
        Но хайде да не го лепваме а всеки да си направи по едо надписче върху хартияПримерно:Което после много по лесно се маха от там ....
        стикер се сваля също много лесно но ще е много по-стилно да са със еднакъв шрифт и големина всички иначе ще заприличаме на Горубляне-базара за коли

        Коментар


          #6
          С двете ръце съм ’за’!
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #7
            Смятам идеята за много добра, но виждам, че реализацията се оказва сериозната трудност! Аз сьм за всяка полезна за форума инициатива и ако мога да помогна с нещо - насреща сьм!

            Коментар


              #8
              hit-ko написа:
              Смятам идеята за много добра, но виждам, че реализацията се оказва сериозната трудност! Аз сьм за всяка полезна за форума инициатива и ако мога да помогна с нещо - насреща сьм!
              ако пуснеш анкета , която да проследи пусналите мнения и съответно изказването на желание за участие в Италфеста и получаването на стикер , ще направиш необходимото и достатъчно за развитието на идеята за сверка на мисленето - http://www.alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=2772

              Коментар


                #9
                Страхотна идея
                Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                Търси се..

                Коментар


                  #10
                  Re: Стикер идея

                  jorko написа:
                  човек не знае кой-кой е , а мисля , че тази година хората ще са повече пък и болшинството се познаваме само по интернет
                  Да допълня предложението ..... да се направят и баджове и за участниците ....
                  Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                  Коментар


                    #11
                    естествено съм ЗА

                    Коментар


                      #12
                      аз няма нужда да слагам подобно, щото вече си имам - на черната лента (за която понякога ми се дървят полицаите) си има бял дискретен надпис в единия край - Immortal...ама какво ви обяснявам - ето ви снимка

                      Коментар


                        #13
                        Сега като прочетох по-внимателно поста на Жорко - ми и цвета съм уцелил

                        Коментар


                          #14
                          Immortal написа:
                          Сега като прочетох по-внимателно поста на Жорко - ми и цвета съм уцелил
                          значи ти лепенка няма да получиш , освен ако не искаш изрично от мойте

                          Коментар

                          Working...
                          X