Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto Sporting 2001г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto Sporting 2001г

    Продавам си Пунтото,1.2 16V Sporting, колата има абсолютно всички екстри за модела. ABS, Климатик, ел. стъкла, халогени, аларма VALCOR, 4 Air Bag-a, Навигация+CD Changer с 5 диска+Оригинален суббуфер !!! Кожен волан+кожен скоростен лост. 6-скоростна кутия, ляти джанти 195/45/16 с гуми Goodyear Eagle F1 !!! Колата е с фланци оригинални ФИАТ 10мм на всяко колело! НАПЪЛНО ОБСЛУЖЕНА, ПЕРФЕКТНА !!! Имам и сервижна книжка на колата от Германия, абсолютно всичко което е сменяно по нея, понеже колата е от Германия ! Ако има въпроси питайте, понеже може да пропусна нещо ЦЕНА: по договаряне Тел: 0898/896-082Ангел :P

    #2
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        тц кога го купи кога му се нарадва
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #5
          Гумите с джантите продаваш ли ги отделно и ще станат ли за Браво 99г.?Предварително благодаря!
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #6
            Ползвам на колегата профила, понеже от компютъра в работата имам малко проблеми.Колега, по-принцип никъде не съм споменавал, че продавам колата на части понеже не я продавам защото съм на зор, или пък, че и има нещо, а просто защото мисля за HGT Но ако толкова много искаш джантите - 1000лв е цената с гумите + фланците
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #7
              Благодаря за отговора все пак
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                #8
                Оф топик:Много е красиво това нещо O_O

                Коментар


                  #9
                  дам, а на италфест-а на майсторското собственика му се опитваше да го преобърне, ама не успя :D @turbo: Като се прибереш си виж личното и ще съм ти благодарен ако направиш това, което пише вътре

                  Коментар


                    #10
                    сори че ти спамя темата колега. ама чух че търсиш ХГТ пунто колегата ми има такова и го продава
                    Putno gt powa

                    Коментар


                      #11
                      kiler_4o написа:
                      дам, а на италфест-а на майсторското собственика му се опитваше да го преобърне, ама не успя :D @turbo: Като се прибереш си виж личното и ще съм ти благодарен ако направиш това, което пише вътре
                      Да, колата е наистина уникално стабилна, даже аз се учудвам как толкова малък клас автомобил може да бъде толкова стабилен

                      Коментар


                        #12
                        Колега, имам два въпроса:На колко км. е колата?И естествено относно цената... коментира ли се цифрата 9000? Вярно е, че джантата е перфектна и качва цената, ама чак па толкова...p.s. Не се заяждам, наистина проявявам интерес към колата при разумен коментар на цената.
                        Bravo 1.6 16v

                        Коментар


                          #13
                          144 000 км е колата :P , няма смисъл, да казвам че са реални

                          Коментар


                            #14
                            :D

                            Коментар


                              #15

                              Коментар

                              Working...
                              X