Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам почти нова зимна гума GoodyearUltraGrip7 165/65/14

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам почти нова зимна гума GoodyearUltraGrip7 165/65/14

    Гумата е на около 3000 км-задна!!!Карана е само около 4 месеца миналата зима!Остана ми от Типото, което продадох лятото.Само една е ,понеже малко срязах в една дупка "другарчето" й!Именно за това е една!Ако някой иска да си вземе още една нова ,може да направи чифт.Разликата в грайфера с нова гума е около 1-2 мм максимум!На мен вече не ми върши работа, понеже за Мареата е много малка.Произведена е в края на 2005 година - ДОТ около 40-50 седмица!Аз я купих през ноември миналата година.Нова струва 150 лв. Аз и искам скромните 60 лв.Мисля ,че цената е в границите на разумното! :D За контакти 0888 142 506 или на мейла - pifakiz@abv.bg
    Fiat Grande Punto

    #2
    Re: Продавам почти нова зимна гума GoodyearUltraGrip7 165/65

    Сори за офф-а но в ренде форума има тема за единични бройки гуми - можеш да я обявиш и там.
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      Ок!Ама разликата в грайфера с нова гума е 1мм максимум!Ако се вземе една гума от същата марка, ще са почти с иднакъв грайфер - какво е 1 мм все пак!!Като изключим годината разбира се!Но затова пък я продавам за 60 лв.!Мисля ,че цената си заслужава!
      Fiat Grande Punto

      Коментар


        #4
        Re: Продавам почти нова зимна гума GoodyearUltraGrip7 165/65

        Esper написа:
        Сори за офф-а но в ренде форума има тема за единични бройки гуми - можеш да я обявиш и там.
        Мерси колега!Ще се възползвам :D
        Fiat Grande Punto

        Коментар


          #5
          Днес питах в два магазина - продават и по един брой точно такъв модел зимна гума-150 лв!Даже премерих грайфера - точно с 1мм беше повече!Защо никой няма желание да спести 90 незнам просто!То си е ваша работа де!Ще взема да купя още една и да ги продам тогава!Ама тогава няма да я дам за 60 лв!Още малко ми трябва :DЗабравих да кажа, че гумата беше задна!!!!!
          Fiat Grande Punto

          Коментар


            #6
            Fiat Grande Punto

            Коментар

            Working...
            X