Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам седалки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам седалки

    Продавам седалки за ФИАТ БРАВО ГТ доста лимитирана серия .Много запазени цена по договаряне.
    Прикачени файлове
    На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

    #2
    тия седалки къде ги снима ???
    Originally Posted by pla_y_men
    Алфата си е Алфа, а ФИАТ-а не е Алфа!

    Коментар


      #3
      Само незнам кво им е лимитираното, моите са същите???Сори за офф-а.
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        #4
        Във момента са в колата ми но днес ще ги сменям с други.
        На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

        Коментар


          #5
          tyson написа:
          Само незнам кво им е лимитираното, моите са същите???Сори за офф-а.
          ми братле я се опитаи да намериш някаде такава седалка няма да намериш,аз търсих около месец и абсолютно никаде няма
          На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

          Коментар


            #6
            Седалки

            Колега, дай някъде да се видим да видя седалките и кажи някаква ориентировъчна цена Интересуват ме. :D
            Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
            www.fiat-bg.org/forum

            Коментар


              #7
              Гледам че двете предни седалки са различни или си внушавам а? Съвсем сериозно имам интерес към предните ако са еднакви!!!! Даи няква цена колега стига с тия номера по телефона!

              Коментар


                #8
                Само шофьорската е различна, на абстрактни цветенца опреличавам тая тапицерия

                Коментар


                  #9
                  Правилно само шофиорската седалка е различна и точно поради тази причина си взех нов салон защото не успях никаде да открия такава шофиорска седалка.Продавам предната пътническа седалка+задните седалки (със подглавниците разбира се).Седалките са прани преди месец и нямат скъсано абсолютно никаде.Цената на трите седалки е 130лева а за коментар може да се разберем на място.
                  На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

                  Коментар


                    #10
                    ЛС
                    На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

                    Коментар


                      #11
                      Извинявай за въпроса и спама. Седалките или тапицерията продаваш? 130 лева за седалки малко ми се струват като че ли...?????

                      Коментар


                        #12
                        горе ти дадох отговора просто се опитаи някаде да намериш точно такива седалки(с тази тапицерия)защото аз около три месеца търсих каде ли не и вярваи ми намерих само от един пич във Варна и тои искаше по 120 лева за седалка а и съм писал че може да има коментар по цената така ,че................. ПОЗДРАВИ
                        На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

                        Коментар


                          #13
                          Колега последно 1 месец ли си търсил или 3 месеца.Нищо лично просто не савпадат мненията

                          Коментар


                            #14
                            ?!@

                            Колега, даи един телефон, зайнтересован съм от седялките!!!!поздрави Пламен

                            Коментар


                              #15
                              ?

                              oblacheto написа:
                              Колега последно 1 месец ли си търсил или 3 месеца.Нищо лично просто не савпадат мненията
                              Колега колата я регистрирах в кат на 13.07.2007 от тогава до преди около 10 дена тарсих такава седалка званях каде ли не имаше един пич от варна и тои ми продаваше 2 седалки предни същите за 240лв но вече ги бе продал когато се свързах с него .От тама нататака никаде не можах да намеря тарсих вав всички вазможни форуми и места ама ниамаше сварзах се с един който само с това се занимава от софия намерих го в мобилето самоче като му казах точно каква седалка искам този салон тои ми каза че тези са били супер рядко срештани./ това му е тел на човека ако искаш му звани 0895623404/ има същия спортен салон самоче с лилаво които го има ама черния не се намирал.За това и аз така направих зех лилавия салони сега продавам задните седалки и предна дясна , това е с тарсенето грешката е в мен извиняваи мисля че ти отговорих много изчерпателно :D
                              На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

                              Коментар

                              Working...
                              X