Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оригинални елипси и пищялки за Брава/Браво Продадени!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оригинални елипси и пищялки за Брава/Браво Продадени!

    Продават се оригиналните елипси за Брава - свалени са от колата, малко след като е докарана. Цена за комплекта 20лв.Пищялките също - цена 10лв. за двете.Всичко работи и е запазено.При интерес на лични или на ICQ 335 573 826.
    Прикачени файлове
    Fiat Brava_EL 1.6 16V 103hp

    #2
    Писах ти на ICQ. Искам да ги купя
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    Коментар


      #3
      Запазени за колегата noriaga
      Fiat Brava_EL 1.6 16V 103hp

      Коментар


        #4
        Сами информативно, това елипсите от вратите и пищялките от таблото ли са?ако да и колегата се откаже аз съм следващия на опашката.
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #5
          charlie написа:
          Сами информативно, това елипсите от вратите и пищялките от таблото ли са?ако да и колегата се откаже аз съм следващия на опашката.
          Да, това са елипсите от вратите и пищялките от таблото. И да, ще те имам в предвид, ако колегата се откаже :D
          Fiat Brava_EL 1.6 16V 103hp

          Коментар


            #6
            Защо си мисля, че на вратите няма елипси, а са кръгли? Ако бяха от таблото кръглите - трябваше комплекта да е от 6 говорителя.Елипсите не са ли на задните колони между петата врата и задните врати до стъклото?
            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

            Коментар


              #7
              Брато,ако евентуално се откажат двамата желаещи преди мен,да ме имаш в предвит.и аз съм им навит.

              Коментар


                #8
                niko_ymn написа:
                Защо си мисля, че на вратите няма елипси, а са кръгли? Ако бяха от таблото кръглите - трябваше комплекта да е от 6 говорителя.Елипсите не са ли на задните колони между петата врата и задните врати до стъклото?
                Колега, ти изобщо под корите гледал ли си Да ти обясня - под корите на предните врати са елипси, които са по-големи от тези, които можеш да сложиш отзад. Не зная дали са базови задните, но при мен бяха свалени. Със сигурност обаче базови са на вратите и пищялките на таблото
                Fiat Brava_EL 1.6 16V 103hp

                Коментар


                  #9
                  niko_ymn написа:
                  Защо си мисля, че на вратите няма елипси, а са кръгли? Ако бяха от таблото кръглите - трябваше комплекта да е от 6 говорителя.Елипсите не са ли на задните колони между петата врата и задните врати до стъклото?
                  Ами на при мен на вратите са елипси 5х7 а отзад са кръгли
                  Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                  Коментар


                    #10
                    Продадени. Честито на колегата! Моля, модераторите да НЕ закриват темата, за да каже колегата дали е доволен от покупката. После вече съм ОК
                    Fiat Brava_EL 1.6 16V 103hp

                    Коментар


                      #11
                      Много съм доволен от колонките. Благодаря на колегата dreamfool за коректността. Взех ги на доверие без да ги пробвам и всичко е ОК.
                      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                      Коментар


                        #12
                        noriaga написа:
                        Много съм доволен от колонките. Благодаря на колегата dreamfool за коректността. Взех ги на доверие без да ги пробвам и всичко е ОК.
                        Аз също благодаря на колегата noriaga за отговорното отношение и гласуваното доверие. Истински щастлив съм, че срещам такова поведение от колегите от форума и се надявам и за напред да се разбираме и да си помагаме. :DРадвам се че в тази тема цари такава любов!Обаче според мен е изчерпана и я заключвам!Yavor
                        Fiat Brava_EL 1.6 16V 103hp

                        Коментар

                        Working...
                        X