Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

tursq hidravli4na reika za fiat regata 100s

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    tursq hidravli4na reika za fiat regata 100s

    bih bil mnooogo blagodaren ako mi kajete kade moga da si namerq hidravli4na reika za fiat regata 100s.tursil sam po morgi servizi no za sujalenie na vsqkade kazvat 4e nqma. moqta reika q nosih v serviz i kazaha 4e nqma opravqne.blagodarq predvaritelno..

    #2
    Re: tursq hidravli4na reika za fiat regata 100s

    steal написа:
    bih bil mnooogo blagodaren ako mi kajete kade moga da si namerq hidravli4na reika za fiat regata 100s.tursil sam po morgi servizi no za sujalenie na vsqkade kazvat 4e nqma. moqta reika q nosih v serviz i kazaha 4e nqma opravqne.blagodarq predvaritelno..
    бих бил мнооого благодарен ако ми кажете каде мога да си намерq хидравли4на реика за фят регата 100с.турсил сам по морги сервизи но за сужаление на всqкаде казват 4е нqма. моqта реика q носих в сервиз и казаха 4е нqма оправqне.благодарq предварителноИли ползвайте някоя програма за прекодировка ............
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #3
      Re: tursq hidravli4na reika za fiat regata 100s

      ivo написа:
      Или ползвайте някоя програма за прекодировка ............
      Абе като гледам и тя яко бърка...Ама по добре е де.Що направо не сложите някяква такава да ги автодетектва и да ги ’превежда’ отдолу с червено???Мисля че някъде го бях виждал направено...
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Re: tursq hidravli4na reika za fiat regata 100s

        Yavor написа:
        Абе като гледам и тя яко бърка...Ама по добре е де.
        То бъркането е от несъответствието с което тези които пишат на латиница и изписват неправилните букви ....
        Yavor написа:
        Що направо не сложите някяква такава да ги автодетектва и да ги ’превежда’ отдолу с червено???
        В момента работя по въпроса със сорса на форума да не могат да се регистрират с изписани градове на латиница, а след това като го сбора ще направим същото и за постовете ... но търпение ....
        Yavor написа:
        Мисля че някъде го бях виждал направено...
        Ако е в този форум - някой от админите или модераторите го е направил ръчно ....но стана много ОФФ .... нека помогнем на момчето
        steal написа:
        бих бил мнооого благодарен ако ми кажете каде мога да си намерq хидравли4на реика за фят регата 100с.
        Ако си имаш старата погледни темата: протече ми рейката
        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

        Коментар

        Working...
        X