Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някои минавал ли е през Троян Кърнаре скоро?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някои минавал ли е през Троян Кърнаре скоро?

    Колеги колкото и да не ми се ще маи ще трябва да мина от там. До сега никога не съм минавал през тоя проход. Знам само че било много красиво ма тва маи е добра новина за пътниците в колата които освен да се наслаждават на гледката друго не правят а за шофьора красотата едва ли ще бъде забелязана ако пътя целия е в дупки, тесен, абе смотан. Трябва ми възможно най- прясната информация от колега които е пътувал по този маршрут, да ми каже какво да очаквам по пътя. Благодаря предварително п.п. Моля не местете темата в "пътна обстановка"И форума да стане кенеф дето никой, нищо, никъде да не може да намери! Хайде моля ВИ проявяйте разбиране и пестете времето, нервите и усилията ни...kiro_of_the_day
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    #2
    Троян - Кърнаре е изцяло с нов асфалт, не е тесен, само дето има няколко опасни завоя, но ако внимаваш, няма проблеми да имаш. Сега ще изнамеря една снимка да ти пусна от там...

    Коментар


      #3
      Пууууу супер тва очаквах да чуя. Даи да видим снимката
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #4
        ето:
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Тенкю темата се изчерпа, сега ако искате я преместете където и е мястото "пътна обстановка"
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #6
            Аааа забравих да питам. Телефоните имат ли обхват там
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар


              #7
              да ти кажа май само МТЕЛ имаха проблем. Както ни виждаш групичката (все фиатаджии от форума, ако не ни познавате), предния път спряхме на върха точно, на Беклемето. И се наложи да се търсим по телефоните, та наистина МТЕЛ нямаше на места. но зависи от мястото. А по пътя много не сме си звъняли, кой знае...

              Коментар


                #8
                Immortal написа:
                да ти кажа май само МТЕЛ имаха проблем. Както ни виждаш групичката (все фиатаджии от форума, ако не ни познавате), предния път спряхме на върха точно, на Беклемето. И се наложи да се търсим по телефоните, та наистина МТЕЛ нямаше на места. но зависи от мястото. А по пътя много не сме си звъняли, кой знае...
                Благодаря за всичко колега
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                Коментар


                  #9
                  Проходът определено е във форма,красив и опасен. Все пак колега имай в предвид времето.

                  Коментар


                    #10
                    Да колега, в сняг не тръгвам, и карам внимателската по непознати пътища ако това имаш предвид под опасен?
                    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                    Коментар


                      #11
                      здр

                      Slavi_Lancia написа:
                      Да колега, в сняг не тръгвам, и карам внимателската по непознати пътища ако това имаш предвид под опасен?
                      аааа и Глобул има само на 2-3 места по 1-2 км се губи, я някой да каже сега дали е отворен.
                      BMW E39 2.5I
                      http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                      Коментар


                        #12
                        Троян-Кърнаре съм го минавал толкова много пъти, че го знам на изуст!Няколко са особеностите: 1. Зимно време този проход, заедно със Златишкият не се чистят. Не е препоръчително да се минава от там.2. Чешми има само на върха. Има и още една, от страната на Кърнаре, но не е добре да се разчита на нея.3. Навсякъде, където е могло, са направени големи и удобни отбивки. Винаги е имал хубава настилка.Общо взето прохода е хубав, много стръмен и труден. Ако имаш проблеми с автомобила си - не го предприемай. Нагледал съм се на прегрели и закъсали автомобили по него.

                        Коментар


                          #13
                          PASSARELLA написа:
                          Троян-Кърнаре съм го минавал толкова много пъти, че го знам на изуст!Няколко са особеностите: 1. Зимно време този проход, заедно със Златишкият не се чистят. Не е препоръчително да се минава от там.2. Чешми има само на върха. Има и още една, от страната на Кърнаре, но не е добре да се разчита на нея.3. Навсякъде, където е могло, са направени големи и удобни отбивки. Винаги е имал хубава настилка.Общо взето прохода е хубав, много стръмен и труден. Ако имаш проблеми с автомобила си - не го предприемай. Нагледал съм се на прегрели и закъсали автомобили по него.
                          еее не е чак толкова лош прохода доста пъти съм го минавал и немога да се оплача от него на мен ми се струва че е по добре за каране от колкото шипка но това ли е лично мое мнение и дори се замислям дали да не видя утре дали не може да се мине от там марар че валя няколко дена сняг
                          BMW E39 2.5I
                          http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                          Коментар


                            #14
                            Ти прочете ли хубаво какво ти написах? Зимно време най-добре да се мине през Витиня и Хаинбоаз.Иначе, ако си решил да рискуваш - може и през Араба-конак

                            Коментар


                              #15
                              PASSARELLA написа:
                              Ти прочете ли хубаво какво ти написах? Зимно време най-добре да се мине през Витиня и Хаинбоаз.Иначе, ако си решил да рискуваш - може и през Араба-конак
                              казах че само мисля първо ще има обаждане по телефона да се разбере дали мислят да го чистят в понеделник минах от там и не беше зле работатаи прохода от време на време се чисти не е напълно затворен както казват
                              BMW E39 2.5I
                              http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                              Коментар

                              Working...
                              X