Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за предни дискове Делфи и накладки Лукас

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за предни дискове Делфи и накладки Лукас

    Набутах се ама кво да се прави като работата стана много спешно.Става въпрос затова ,че на Мареата се наложи смяна на предни накладки и понеже са ми за смяна и дисковете сега в момента в сервиза във В.Търново ми ги сменят с въпросната марка Делфи.Доколкото успях да намеря инфо за дискове и накладки Делфи повечето автомобилисти се оплакват от тях.Знам ,че сега ще бъда нахокан от вас ама така стана спешно ,а и както знаете не съм в България.За информация на всички които карат с предни накладки Пермафюз да знаят ,че при мен издържаха около 20000км. може би това е живота им ,но мога да кажа ,че спират много яко.Отзвивте които чета за Делфи са ,че скърцат и дисковете се износват заедно с накладките. Мале чак ме е срам ,че сложих Делфи ама така е няма ме и всичко става набързо.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Малка промяна накладките не са Делфи а Лукас.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      не знам дали знаеш, но аз не вярвам на марки. в смисъл ако са оригинални- да, но в бг според мен рядко лукас е лукас илибрембо е брембо. все пак ако накладките са лукас моята е стакива новички от италия и спира страхотно, но все пак са оттам. а едни накладки свирят ли - значи са твърди- значи не спират и издържат много. така мисля аз.
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар

      Working...
      X