Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Първата ми дръпка.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Първата ми дръпка.

    Вчера около 23 часа ми беше първата "дръпка", ако мога така да се изразя.Много такива неща не ме радват ама какво да правиш - случи се Аз - Либра 2.4JTD, опонент - Пежо 205 1.6GTIТа по някаква случайност се захванахме с въпросния автомобил, първи коли от НДК посока стадион "Васил Левски".Първи коли на светофара.Та тръгваме двамата аз 1-ва, 2-ра, 3-та и част от 4-та около. Той стигна до 3-та - чувах го защото бяхме като залепени един за друг. А и само неговия двигател се чуваше как "реве" - Ланча какво да правиш Та мога да кажа, че края на моя 3-та и начало на 4-та го дръпнах с около 2/3 коли разстояние - неговата предница при моята задница.Стана ми странно какво е това Пежо, че сме залепени като един за друг - почти За това погледнах - 1.6ГТИЗначи тази разлика се получи от 100км/ч до към 130км/ч (от 3-та като минах на 4-та). След това трябваше да спираме на светофара на "Синьото".Днес сега видях, че ускорението на това Пежо е 8.9 до 100км/ч, а аз съм на 9.9(9.7 според други източници) до 100.Би трябвало да ме "бие" ама не успя Чувам съм, че много вървят тежи Пежа ама е, на!След това шофьора-опонент влезна с ръчна по Гурко на ляво и там се разделихме.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Броиш ли няколкото годинки разлика ? Пробвай следващият път 206GTi и пиши как се е развила гонката Иначе тия пежа наистина много вървят. Ако се пипнат малко направо стават дзерове
    Fiat Punto 1.7TD
    Mazda 626 2.0
    Fiat Croma 2.4 Multijet

    Коментар


      #3
      А да попитам по пътя на гонката ви има 2 светофара..тях кво прелетяхте ли ги...а й щом 4та сте включили значи сте подминали доста 130км/ч...
      Punto HGT - total
      Punto 1.2 16v Sporting - total
      Punto 1.2 - alive
      Toyota celica t23

      Коментар


        #4
        SIII написа:
        А да попитам по пътя на гонката ви има 2 светофара..тях кво прелетяхте ли ги...а й щом 4та сте включили значи сте подминали доста 130км/ч...
        Зелената вълна ги е хванала
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #5
          На споменатата отсечка има едно клипче дето се пробват 2 ферарита и 1 ламбо или обратното беше??
          Punto HGT - total
          Punto 1.2 16v Sporting - total
          Punto 1.2 - alive
          Toyota celica t23

          Коментар


            #6
            мдам от хилтън на към националния....
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар

            Working...
            X