Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Marea ELX 1.6 16V КЛИМАТИК Нов Внос

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Marea ELX 1.6 16V КЛИМАТИК Нов Внос

    Съдържание на обявата: Марка: Fiat Модел: Marea Двигател: 1.6 16V КЛИМА Цена: 4500 лв. Тип двигател: Бензинов Мощност (к.с.): 103 к.с. Скоростна кутия: Ръчна Категория: Комби Пробег: 124500 км Дата на производство: ноември 1997 г. Цвят: Графит Особености: 4(5) ВратиABSAirbagАлармаБордови компютърЕл. ОгледалаЕл. СтъклаИмобилайзерКлиматикКлиматроникМеталикНов вносСерво управлениеСтерео уредбаЦентр. заключване 0885618040Допълнителна информация:Нов Внос; Реални километри; перфектно състояние. Ходовата част и Двигателя са без забележки. Много запазен салон. Работещ Климатроник; единствена забележка драскотина на задна лява врата. Skype: strabex9188 цената не е крайна.

    #2
    4250

    Коментар


      #3
      Много СПЕШНА цена 3890

      Коментар


        #4
        3890

        Коментар


          #5
          Ще "повдигна" малко обявата на колегата, тъй като днес ходих лично да гледам колата. Бих 400 км. път и се върнах с празни ръце. Не знам, може би аз съм с прекалени големи изисквания, но ето фактите:- "Драскотината" на задна лява врата е едно много грозно и масивно деформиране на вратата и прага под нея. Не знам от какво се е получило, но оправяне няма, необходима е нова врата. - Пукната предна броня.- Лепен преден десен фар.- Избила ръжда и по двата прага.- Бегъл поглед на гърнетата показа груби заварки.И аз спрях дотук с огледа на колата.Това са фактите. Може би цената е нормална за кола в това състояние, но моите претенции към колегата са, че не ме информира за реалното състояние на колата въпреки няколото разговора, които проведохме. Ако бях получил поне едно извинение, нямаше да публикувам това съобщение.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            snake написа:
            Ще "повдигна" малко обявата на колегата, тъй като днес ходих лично да гледам колата. Бих 400 км. път и се върнах с празни ръце. Не знам, може би аз съм с прекалени големи изисквания, но ето фактите:- "Драскотината" на задна лява врата е едно много грозно и масивно деформиране на вратата и прага под нея. Не знам от какво се е получило, но оправяне няма, необходима е нова врата. - Пукната предна броня.- Лепен преден десен фар.- Избила ръжда и по двата прага.- Бегъл поглед на гърнетата показа груби заварки.И аз спрях дотук с огледа на колата.Това са фактите. Може би цената е нормална за кола в това състояние, но моите претенции към колегата са, че не ме информира за реалното състояние на колата въпреки няколото разговора, които проведохме. Ако бях получил поне едно извинение, нямаше да публикувам това съобщение.
            Мда, а в един друг форум тръгнаха да ми разправят, че се намирали Brava за по 3500 лв. и защо при това положение мойта била 5900 лв., та е това се опитвах да им обясня и аз ... мерси, че го написа черно на бяло колега ...

            Коментар


              #7
              Твърденията на колегата са силно преувеличени и това за заварки по гърнетата направо ме уби. Колата днес беше продадена за 3800 и човека ще си я кара със здраве :DТемата се заключва.Модераторски екип на fiat-bg.org

              Коментар

              Working...
              X