Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паркиране около стадиона

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Паркиране около стадиона

    Здравейте!Имате ли идея дали е разрешено паркирането около националния стадион.Доста място има, а никой не го използва.

    #2
    Разрешено е все още. Само по време на мачове е малко тегаво с огражденията и е добре да се изнесеш по-рано от часа на мача.

    Коментар


      #3
      Там е синя зона като няма мачове май

      Коментар


        #4
        Коренно противоположни отговори получавам А къде е знакът за синя зона?Примерно ако вляза през входа, който се намира на канала, точно преди Орлов мост, нямам спомени да има знак.Днес пак ще огледам, освен този "отвор" да е само за изход...За по време на мачовете, вярно, че е невъзможно да се излезе.

        Коментар


          #5
          Всъщност "разрешено" и "синя зона" не са коренно противоположни, даже не се изключват като идеи.

          Коментар


            #6
            Не знам дали е "синя зона", но вече втора година паркирам именно на тоя паркинг "под трибуните" и не съм дал нито лев. Дали защото съм "МНОГО КРАСИВ"

            Коментар


              #7
              Stilo написа:
              Не знам дали е "синя зона", но вече втора година паркирам именно на тоя паркинг "под трибуните" и не съм дал нито лев. Дали защото съм "МНОГО КРАСИВ"
              Тарикат

              Коментар


                #8
                fuoco написа:
                Stilo написа:
                Не знам дали е "синя зона", но вече втора година паркирам именно на тоя паркинг "под трибуните" и не съм дал нито лев. Дали защото съм "МНОГО КРАСИВ"
                Тарикат
                Мярнах те днес.Видях, че има и знак за безплатен паркинг на входа от канала, така че излиза, че не е синя зона, ако се влезе от там.

                Коментар


                  #9
                  free
                  A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                  e30 forever!

                  Коментар


                    #10
                    BEX---GT написа:
                    free
                    10x за confirm-а, колега

                    Коментар


                      #11
                      fuoco написа:
                      Мярнах те днес.Видях, че има и знак за безплатен паркинг на входа от канала, така че излиза, че не е синя зона, ако се влезе от там.
                      Е вероятно си видял друг колега, защото аз тая събота не съм минавал оттам. Виж петък... :D

                      Коментар


                        #12
                        Stilo написа:
                        fuoco написа:
                        Мярнах те днес.Видях, че има и знак за безплатен паркинг на входа от канала, така че излиза, че не е синя зона, ако се влезе от там.
                        Е вероятно си видял друг колега, защото аз тая събота не съм минавал оттам. Виж петък... :D
                        Възможно е.

                        Коментар


                          #13
                          А от къде се информираш кога ще има заграждения за мачове?Принципно, ако ги пише на някой сайт датите и часовете предварително, може да се направи скрипт, който да праща e-mail / sms когато ще има заграждения.

                          Коментар


                            #14
                            Имам колеги, които следят всеки мач в БГ. Вероятно ги има на http://sportal.bg/

                            Коментар

                            Working...
                            X