Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво му стана пак на форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво му стана пак на форума

    Преди 20мин. ми показ това :
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,6 16v, JR Sport Filter

    #2
    И на мен ми го показа ей ся.
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Какво става, някой дали ще обясни
      Fiat Bravo 1,6 16v, JR Sport Filter

      Коментар


        #4
        Не е само при форума така ... отново имаше проблем със сървърите на топхост.

        Коментар


          #5
          wwweb написа:
          Не е само при форума така ... отново имаше проблем със сървърите на топхост.
          Точно това е причината. Вероятно не само нашият сайт товари.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            Слагат нов софтуер и заради това се получават тези аномалии. За товаране не трябва да има притеснения, защото форума не надвишава и 3% от допустимото 10% процесорно време.

            Коментар


              #7
              Какво му стана пак на форума

              От два часа се опитвам да го отворя и нищо.Ето какво ми изписваше.ВНИМАНИЕ !!!Прекалено много заявки към сървъра за изминалите 3 минути.Моля, опитайте след малко.ATTENTION !!!Too many connections for last 3 minutes.Please try again later. ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ This site is temporarily unavailable.Please notify the System Administrator 2
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                И при мен беше същото - явно някакъв проблем с хостинга?
                BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                Среден разход на газ

                Коментар


                  #9
                  Съобщението не отговаряше на истината - просто бяха изключили сървъра.От хостинг фирмата казаха че е имало технически проблем.

                  Коментар


                    #10
                    ilkor написа:
                    Съобщението не отговаряше на истината - просто бяха изключили сървъра.От хостинг фирмата казаха че е имало технически проблем.
                    Да, почти целия следобед и в работата нямахме интернет.
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #11
                      Снощи тъкмо се бях разровил дълбоко във форума и отново кръц няма никой.Не е на добре тази работа по два пъти на ден няма форум.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #12
                        Имаме надежда че ще го закрепят най сетне и проблемите ще престанат ...

                        Коментар


                          #13
                          Само при мен ли отказва всеки ден по два пъти да се отваря форума или и в България е така.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            Tornado написа:
                            Само при мен ли отказва всеки ден по два пъти да се отваря форума или и в България е така.
                            И при мен е така!
                            BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                            Среден разход на газ

                            Коментар


                              #15
                              Премахнати теми: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=20174Колега, защо трябва да заключвам и тази тема ?Имаме проблем с хостинга - това е видно от всички. Фирмата се оказа крайно неадекватна дори в комуникацията си с нас.В момента дори не получаваме отговор дали тези проблеми ще продължат за да се вземе решение форумът да се премести.Така че малко повече търпение ...Илко
                              Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                              Коментар

                              Working...
                              X