Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СТИКЕРИ - ПРОЧЕТЕТЕ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    СТИКЕРИ - ПРОЧЕТЕТЕ!

    Здравейте колеги,вчера дадох за печат стикерите и тъй като поисках да бъдат огледални за вутрешно залепяне бях изненадан в късния следобед с нова, тройно по-вискока цена за 1бр. Поскъпването идва от обенмото лого на ФИАТ - казват че били много трудно за печат огледално и то най вече защото бройката е малка. А те печатарите всичко под 5000 го считат за малка бройка.Поради това се налага да вдигнем цената за 1бр на 2лв - ако естествено решим да бъдат за вътрешно залепяне. Ако обаче ги направим за външно залепяне си остава старата цена.С тази тема пускам и анкета за да проверим настройките на хората.Моето предложение е - тези които вече са пратили пари да получат половината поръчано количество.Пишете своето мнение, не искам да вземам еднолично решение.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #3
    Аз съм съгласен за цена от 2 лв.-нищо,че вместо 2 бр. ще получа 1бр.От вътре лепенката няма да се изттрие при миене/дъжд/сняг.
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    Коментар


      #4
      damianoff написа:
      Аз съм съгласен за цена от 2 лв.-нищо,че вместо 2 бр. ще получа 1бр.От вътре лепенката няма да се изттрие при миене/дъжд/сняг.
      Аз също вместо 2бр за 2лева ще получа 1бр за 2лева стига за Явор да не е проблем че бройката ще е наполовин
      FIAT Bravo 1.6 16V '97

      Коментар


        #5
        damianoff написа:
        Аз съм съгласен за цена от 2 лв.-нищо,че вместо 2 бр. ще получа 1бр.От вътре лепенката няма да се изттрие при миене/дъжд/сняг.
        напълно съгласна с колегата

        Коментар


          #6
          Аз съм за огледалните. А и като гледам резултата от анкетата явно всички сме на това мнение.
          FIAT Tipo 1,4mi - EX
          Alfa Romeo 146ti - EX
          Alfa Romeo 156 2,4JTD

          Коментар


            #7
            Само по-бързо да стане....
            Alles in Ordnung

            Коментар


              #8
              и аз съм за огледално.
              ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

              Коментар


                #9
                Zaphod написа:
                Само по-бързо да стане....
                чакай,чакай за къде бързаме то въобще да стане , НЯКОГА!

                Коментар


                  #10
                  Zaphod написа:
                  Само по-бързо да стане....
                  За да стане трябва да се поръчва...
                  blondy_driver написа:
                  чакай,чакай за къде бързаме то въобще да стане , НЯКОГА!
                  Еее, колежке, моля ти се , не ме подценявай така...Ако искаш стикер(и) трабва да си поръчаш а точно вие Софийската група се оакзахте наи слаби като активност.Пратили са ми пари от Пловдив, Мездра, Стара Загора, от София имам само две заявки при положение че към днес има 313 души регистрирани във форума от София - поръчки еднолично от двама....Не знам вие които сте по-активни може би сте дали пари на Митко, аз няма как да го разбера, но ваша работа също е и да подтикнете другите колеги да се активизират малко. Аз мога само да пиша плачевни или ядосани постове и това е...
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #11
                    Yavor написа:
                    Zaphod написа:
                    Само по-бързо да стане....
                    За да стане трябва да се поръчва...
                    blondy_driver написа:
                    чакай,чакай за къде бързаме то въобще да стане , НЯКОГА!
                    Еее, колежке, моля ти се , не ме подценявай така...Ако искаш стикер(и) трабва да си поръчаш а точно вие Софийската група се оакзахте наи слаби като активност.Пратили са ми пари от Пловдив, Мездра, Стара Загора, от София имам само две заявки при положение че към днес има 313 души регистрирани във форума от София - поръчки еднолично от двама....Не знам вие които сте по-активни може би сте дали пари на Митко, аз няма как да го разбера, но ваша работа също е и да подтикнете другите колеги да се активизират малко. Аз мога само да пиша плачевни или ядосани постове и това е...
                    Yavor не те подценявам, дори евала ти правя че се разправяш с флегматичното стадо на фиат клуба ни!!!!!!!!!!! Нека да не забравяме ,че всичко тук е добра кауза и никой не извлича каквито и да е изгоди (каквито коментари чух)!Що се отнася да стикерите в София до колкото видях на последната среща Димитър сформира една по нормолна сума,ако той не ги е изпратил това незначи че ние сме слаби..

                    Коментар


                      #12
                      Само вътрешните да не изпопадат лятото като напече слънцето, че иначе ... смях!
                      Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

                      Коментар


                        #13
                        Forsaken написа:
                        Само вътрешните да не изпопадат лятото като напече слънцето, че иначе ... смях!
                        Абе обещават че няма...Най много после да ми ги направят отново безплатно ако се о...кат
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #14
                          аз бих искал и от двата вида - предлага ли се такава екстра?Един отзад над номера (където на аватара се вижда надписа), и други два - отстрани на малките стъкла (триъгълните) отвътре.Парите не са проблемВъпроса е колко да пращам? 2.2+1 = 5 лв? Или ще бъдат само вътрешни - тогава ще искам 3... или само външни - пак 3.

                          Коментар


                            #15
                            Яворе, виждаш, че никой не поставя вьпроса за цената! Аз не сьм и предполагал, че за толкова мальк тираж ще излязат по 1 лв! Това просто не е вьзможно! Важното в момента е срока на изпьлнение. И при мен , вместо 10, стават 5! Надявам се, че си получил адреса?Продьлжавай с инициативата и успех!

                            Коментар

                            Working...
                            X